Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снощинови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.04.13 14:00



Проекциите на един мозък се срещат с проекциите на друг, с (не)осъзнатата идея да надскочат илюзиите и предразсъдъците си, за да видят нещо отвъд тях?
Знам ли.



Тема Re: Снощинови [re: Vitalite]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 16:27



насила, казваш?

е ти кво, искаше да си те боли ли?

мазохистка



аз пък лежах в реанимация с едно също секцио, което само се показваше как може да става, да ходи натам-насам и дори не се превеждаше, като вървеше - цяло чудо направо, като знам мен как ме болеше, а тя направо си се фукаше и повтаряше как не я боли, с което направо си дразнеше, но по едно време я излових (аз нали съм зоркото око ) как скришно си гълта някакви хапченца - ааа, то така и баба знае! ама кой и защо заблуждаваше - е на тоя въпрос не успях да си отговоря...



Тема Re: Снощинови [re: Vitalite]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 16:29



добре казано





Тема Re: Снощинови [re: шyндa]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 16:31





да, разхождам едно бяло, сладко кученце,

само че двукрако...

и не само в неделя





Тема Re: Снощинови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 16:36





не разбра или не искаше да разбереш ?
че като гледам добри логични обяснения си намерила на всяко нещо,
всъщност, както всеки път намираш

смешно ми е, защото си представих как дори, примерно да кацнат извънземните и да го видиш това с очите си, наред с един куп други свидетели, ще почнеш сигурно пак наай-логично и спокойно да ги разубеждаваш, че не е това, което са видяли...

та така, тялото ми може и да взима мерки да се защити, когато го нараняват, но защо така имам чувството, че при теб ума прави същото?
съзнателно или несъзнателно сякаш се защитаваш от всичко, което е ново, непознато и различно? дали пък не си човек, който не обича промените? просто налучквам

Редактирано от пТичка на 30.04.13 16:38.



Тема Re: Снощинови [re: пТичка]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.04.13 16:57



От страх, бе, от страх не исках





Тема Re: Снощинови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано30.04.13 17:25



Оооооо-хо-хо-хо!!! Съжалявам, скъпа! Точно пък за извънземните въобще НЕ позна!

Най-вероятно първо ще хукна да ги спасявам от нас! И не се шегувам.

Просто видях нормални случки с обикновени обяснения. Аз поначало възприемам телата ни като чудеса. Съвсем истински чудеса от неимоверна сложност - чиста, невероятна, прекрасна, необяснима магия! Страшно впечатляващи машинарийки. А енергийните полета-движения-обмени /ах, пардон, душа?/ ги възприемам далеч не така сантиментално както явно ти.

Ся да поплача, че те приземих ли?

Като измислиш нещо романтично, невидимо, странно, как да го кажа - митично и езотерично??? - то трябва да ти върши работа, за да повярваш, че сме нещо повече от малко мръвка ли? Ми аз съм абсолютно убедена, че сме повече и без да се правя на сляпа за фактите, и без да прибягвам до фантазии.

От темата ти не съм ни най-малко притеснена, за да прилагам някаква защита, напротив - съвсем приятелски подавам няколко нормални обяснения, за да не се чувстваш объркана и като пиле в кълчища от странните, невероятни и неразбираеми неща, които /мислиш, че/ ти се случват. Смятам, че когато /и ако/ на човек му се случи нещо различно и вълшебно, той трябва да го отличи, да разбере, че е такова и истински да го оцени, а не във всичкото да търси чудеса.


п.п. Бях сигурна, че нещо изпускам, за втори път днес.
Моля ти се, никога повече не подозирай един водолей, че може да се стресне от нещо ново и различно. А съм с доста кОзи планети, затова фърчането ми е не винаги разбираемо.


Редактирано от Бeзcъницa на 30.04.13 17:41.



Тема Re: Снощинови [re: пТичка]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано30.04.13 17:34



говорят за астрален свят, тела и пр., но само напредналите духовно явно могат да го усетят/почувтват. Е, честито, сигурно си от тях.
Пък, ако още малко понапишеш за краци и пръсти ще те пратя в ГЗС, женските крака и дупе са любимите ми, т.е.-моите фетиши, както биха се изразили неправилно някои (защото фетиша може да е само към неодушевен предмет)





Тема Re: Снощинови [re: Vitalite]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 17:43



квооо?





Тема Re: Снощинови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.04.13 17:49



Водолей ли си? Затова така се разбираме

Само, където след като си пуснах поста се сетих как успокояваше Мръни там, една вечер, като се беше паникьосала от някакви светлини и сенки... Та така ми просветна, че явно целиш да ме успокоиш, обаче не знаеш, че аз съвсем не съм изплашена, ми си се кефя (което съм отбелязала, всъщност в края на темата си). Обичам подобни случки - не ги търся (т.е., това в което ме обвинявате - че един вид виждам чудеса във всичко, не, защото не ги търся), не ги предизвиквам, а просто им се радвам, когато се случат. Или както ти си написала:
Смятам, че когато /и ако/ на човек му се случи нещо различно и вълшебно, той трябва да го отличи, да разбере, че е такова и истински да го оцени
Е, оцених и споделих,
не ме е страх




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.