Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: бе, как бе,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.04.13 10:01



Бе, хич не ми е секси нещо.



Тема Re: бе, как бе,нови [re: Vitalite]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано30.04.13 10:04



e как е възможно, мис виталити? Да не сте се повредили? Я моля ви се загледайте пак портрета Му!



Тема Re: бе, как бе,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.04.13 10:05



От години го гледам - и не, и не, нищо в мен не трепва. Явно съм си повредена изначално.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: yetti]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано30.04.13 12:08



Само ще те помоля с обидите поради политически разногласия да се ограничиш в тази тема.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: adeli]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано04.05.13 21:47



е, да, докато има някви дето се напъват, но мнозинството продължава да люпи семки и да си чеше непртаните гащи отстрани и да се изказва компетентно "нема смисъл да се напъвате", верно нема смисъл и нема да се оправиме...



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: Aнгeлe]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано05.05.13 09:33



Бойко може да е твърдо твой човек, но не е човек на народа. Ти може да си пил кафе с него, а аз знам какво прави това глупаво говедо 4 години. БСП също са боклуци, но в пъти по-добри за народа си.
За съжаление единственият избор който имаме е кой вълк ще ни яде.... А след изборите трябва да хванем сопите и от вълк да направим новите управляващи слуга на народа - точно както свалихме големия лош вълк Бойко.

И престани да разказваш врели-некипели. Дори да е истина че боко е бил наш цар в предишен живот, кой мислиш ще вземе на сериозно подобна информация тук, във форума ? Ще ти отговоря - само откачени и глупаци. Аз, който зная много за тези неща, не ти вярвам. И ще ти кажа защо. Ако ти имаш достъп до тази и подобна информация, няма да общуваш тук така, както го правиш. Мога и да ти кажа какъв е твоя случай - халюцинации или начална форма на шизофрения. И понеже имам приятел с такъв проблем - да знаеш - опасно е за живота. Но за да се предпазиш, трябва да разбереш че имаш такъв проблем. Това е повече от половин излекуване, защото неприемането на диагнозата е най-голямата опасност.



Тема Re: нящо за идиотките от интернетянови [re: yetti]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано05.05.13 11:14



ами прав си , наистина и да люпиш и да не люпиш семки , нищо не се изменя, осен времето което изтича като пясък през пръстите и накрая като се обърнеш назад виждаш какъв глупак си бил да се бориш с вятърните мелници , съжалявам , аз не съм от борбените, аз съм от консуматорите, искам всичко сега и веднага, така че пожелавам на всички успех!!!!



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: момент!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.05.13 17:06



Мързи ме да чета по-нататък.
Какво е направил Бойко? Ама искам примери, които касаят дребния човек. Щот мен, съвсем честно ти казвам, ми е през оная работа борбата с корупцията, кооперацията с ЦРУ или грижите за международното положение. Това ми е далеч. Онова, което ме интересува, е семейството ми да е здраво, право, да имаме пари да си покриваме нуждите без лишения. Нещо по този въпрос направил ли е Бойко?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: момент!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.05.13 17:14



Ахахахахахаха.
АХАХАХАХАХААХХАХАХАХАА.
Смях в залата. Шоколадке, има едно село в Стара планина, няма да ти казвам името му, че някой може да се познае. Значи до това село път реално няма. От асфалта не е останало почти нищо. Пропастта зее от едната ти страна, завоите са на две крачки, няма кьорава мантинела.
Мислиш ли, че ми дреме за магистралите, които аз НЕ ползвам, но за сметка на това ми се налага да ходя 2-4 пъти месечно до това село?
Метрото - ибала съм го метрото. Метрото е в София. Аз ползвам БДЖ. Не виждам да има някакъв напредък там.
Зала Арена тоже не ме топли, поради същите причини.
Това с детските градини, църквите и музеите нещо не го разбрах. Той лично го е направил това или добри хорица са го направили, а той само е рязал лентички?
За мафиотите - айде недей. Мафиотите се изтрепват един друг. Държавата няма нищо общо.
Земеделците и фермерите, ама най-едрите. Баба ти Гина от село няма кой да й субсидира 5те кила домати, които произвежда.
Кризисните щабове са нещо НОРМАЛНО. Боко няма нищо общо.
БДС са същите боклуци, просто съотношението на съставките вече е регламентирано.
А, виж, за фондовете не съм сигурна, ама силно се съмнявам, че Боко е отишъл, погледнал е лошо онези в Брюксел и е казал "ае моа ли да ви... я давайте парите".

Ти си му вярвай де, но на мен този селянин не ми помага никак.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: момент!нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано05.05.13 17:18



...разсмя ме...
Ми покани го на гости де, като искаш нещо лично за теб, може пък и да направи...знам ли го...
Виж, не съм длъжна да се обяснявам, защо съм направила този избор, макар, че по-горе го казах, а това че те мързи да четеш е твой проблем, не мой....
Ти имаш правото да гласуваш за който си искаш...но не се бъркай в моя избор и не ме карай да ти се обяснявам...няма да го направя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.