Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Констатация...нови [re: saksun]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 13:54



сори, моя грешка, не знаех, че и е 2 дена предаването вече.



Тема Re: Констатация...нови [re: r3gistracia]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 13:55



аре земи се скрий некъде, а?





Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.04.13 13:58



Не пич, аз диалог с човек който нарича опонента си "патко" и т.н., няма да говоря. Съжалявам, но просто не ми е приятно, става ми безинтересно и губи смисъл.
А пък нито аз ще променя твоето мнение, нито ти моето...тъй че защо да си хабим клавиатурите...
Ще си говорим в други теми, по други въпроси...





Тема Re: Констатация...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.04.13 14:01



Шоко, предизборната злоба се надига! А какво ще е след победата не ми се мисли.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Констатация...нови [re: saksun]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.04.13 14:06



Виждам, но аз гледам да си я спестявам, защото наистина не мога да проумея тези долни страсти и интриги...тези обиди и нападки, това агресивно и пошло поведение.
Аз съм направила своя избор. Това ми стига, другите да си мислят...

...и да решават



Тема Re: Констатация...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 14:32



да бе, права си, не беше добре от моя страна. извинявай.



Тема Re: Констатация...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 14:37



ама виж сега, да ти обясня, защо те нарекох патка. погледни си горния постинг. ти пряко не обиждаш някого конкретно, но с подобни обобщаващи квалификации, от рода на "да проумея тези долни страсти и интриги...тези обиди и нападки, това агресивно и пошло поведение. " всъшност обиждаш дори повече. щото едновременно с това се и изхлъзваш.

а тука няма страсти, има няколко констатации на факти от моя страна и една глутница фенки на борисов, от друга.

само саксън се държа нормално. което е жалко, щото все пак си остава фен на картофоберача от банкя.

а ти ако успееш да превъзмогнеш потресеното си его, опитай се да ми отговориш на въпросите, дето ти зададох, що е то мъжко поведение? няколко коментара по-нагоре. и това дето съм изброил, за тебе мъжко ли е?



Тема Re: Констатация...нови [re: acid948]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 14:45



ако може групата на фенките на затлъстелия мускул да изоставят за малко истерията и емоциите и да ми дадат по 2-3 примера за следните неща:

- що е то мъжко поведение и мъжко ли е поведението на борисов последните 3-4 г., дал съм примери горе, има и още.
- с какво е подобрил здравеопазването, например, точно пък лекар да ми ходатайства за тоя чеп за зеле... ми е малко смешно. ако може отношение - осрани неща:подобрени неща.

и ако може помалко емоции и повече мислене и факти да се изброят.



Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.04.13 14:55



всъшност обиждаш дори повече. щото едновременно с това се и изхлъзваш.

а тука няма страсти, има няколко констатации на факти от моя страна и една глутница фенки на борисов, от друга.
-----------------------------------------
Хайде сега ми посочи, къде точно съм казала, че това е изречение е за тук предназначено.
Говоря за политическите страсти, между партиите и лидерите, говоря за телевизионните дебати, за агитацията, за цирка който творят политиците.
Винаги съм уважавала чуждото мнение и не бих нападнала никой, заради него...дори и за мен да не е правилно...
Остави егото, диалога не е приятен, като няма вслушване, а има обиди и нападки.
Не, няма да казвам нищо, това е моето мнение и наистина не искам да прозвучи като агитация, това което мисля.
Извинявай, ама и Бойко ми е последна грижа, както и тези циркове...
Наистина не ми се говори на тема политика и това не е изхлузване, а просто нежелание.



Тема Re: Констатация...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 15:05



добре де, остави ги тия глупости. кажи сега - това дето съм дал като примери по-горе:
1. вярно ли е?
2. мъжко поведение ли е, ако е вярно?

Редактирано от yetti на 28.04.13 15:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.