Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Констатация...нови [re: saksun]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано28.04.13 12:53



то това никой не го иска, мен ако ме питаш.





Тема Re: Констатация...нови [re: r3gistracia]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 13:13



поредния месия не се ли осра достатъчно вече? много повече от всички предни взети заедно?

извинявай, ама най-големите простаци и некадърници избрахте. погледни икономиката, в частност нивото на бизнеса. погледни намалялата събираемост, контрабандата. толкова ли ви кефи да ви управляват прости, некадърни и неграмотни мутри? към това да добавим и нахални, изключително нагли и гьонсурати?

Редактирано от yetti на 28.04.13 13:15.



Тема Re: Констатация...нови [re: saksun]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 13:16



е два поста по-нагоре цитираш извадки от предаването, все едно си ги гледала. последно?

ей тва гербаджиите верно сте мега малоумна пасмина.





Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.04.13 13:19



ехе...я по-леко..с епитетите....

....



Тема Re: Констатация...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 13:20



и ти ли си за боко?

май верно ще излезе изказването, че само разни ... девойки, така да кажем, гласуват за този. много му бил голем мускула, за тва.



Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.04.13 13:24



...аз от мускулни групи не разбирам, а и отдавна съм минала възрастта на девойките...но виж визия и излъчване си има човека...
А и не само това де...



Тема Re: Констатация...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор yetti (новак)
Публикувано28.04.13 13:25



какво друго си има? освен простотия, некадърност, наглост и воайорски наклонности, разбира се? както и оня с още по-добрата визия - цецко?



Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано28.04.13 13:26



виж, от прост да ми говори за простотия, не приемам. виж да ми дудне някой/я професор/ка по български, както по едно време правеха в новини и радиа, ок, разбирам, макар че не ме кефи, но има все пак смисъл...

но някой завидно прост да обяснява как другите били прости, при положение че не прави минимален опит да не е чак толкова прост, няма как да стане.

аз също ръся простотии, но поне на моменти се усещам, и ако трябва, ще ходя и ще си запиша някой курс по езикова култура



но не мисля, че хората са неуки (това което влагаш в прости и необразовани), най-малкото в Герб доста уважават истинското знание, не словоблудствата от БАН, а дори и когато от там кажат нещо смислено, мисля, че се чува

всъщност аз за себе си поне съм решила малко да си променя речевото поведение, не знам дали това може да стане сега, от веднъж и т.н., но определено мисля в тази посока



Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано28.04.13 13:28



Регистриран на 09.04.13 17:11

да не са те назначили от щаба на БСП да агитираш тука



Редактирано от r3gistracia на 28.04.13 13:29.



Тема Re: Констатация...нови [re: yetti]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.04.13 13:29



И Цецко ми е любимец....


Има си човека и то в излишък...има си човещина, сърце, поведение и най-вече морал....
Но това е мое мнение, няма да влизам в спорове, ти си го псувай, не ми пречиш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.