Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Моите шампуанинови [re: Vitalite]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.04.13 23:40



то да беше само шампоанена

някой ми беше казал, като споделих и аз учудването си от разликата в качеството на стоките в БГ и в чужбина-та, че по начало, като се изнасят се делят на такива за източна и такива за западна европа, т.е. шита е за нас.


и моя личен опит с пастите за зъби - нещо бяха тръгнали да ми кървят венците наскоро, та мих с какво ли не, включително пасти за кървящи венци, обаче не и не - не минава, даже става по-зле сякаш положението... накрая просто защото ми свърши пастата за кървящи, а не бях си купила друга хванах една, донесена ми от Германия, която си стоеше забравена в шкафчето и о, небеса! какво беше учудването ми, като сякаш с магическа пръчка проблема беше решен още от първото измиване! сега като ми свърши вълшебната паста какво ли ще правя, отсега го мисля...
ама ти остави шампоаните и пастите - я ми кажи как да си въобразявам, че съм чиста, когато от чешмата ми тече жълта вода! и като наливам в бялата ваничка на малкото и то ми сочи и казва, че водата е мръсна! откачих наистина и го питам горкото с гневен тон: "какво да направя, като е мръсна?!", а то милото погледна, позачуди се, пък отговори: "да сипе мама балончета"...



Тема Re: Моите шампоанинови [re: r3gistracia]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано23.04.13 23:40



Ма, душа, нямаш ядове -





Тема Re: Моите шампуанинови [re: yetti]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.04.13 23:42







Тема Re: Моите шампоанинови [re: saksun]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано23.04.13 23:42



........deleted

Редактирано от r3gistracia на 24.04.13 02:18.



Тема Re: Моите шампуанинови [re: пТичка]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано23.04.13 23:45



........deleted

Редактирано от r3gistracia на 24.04.13 02:17.



Тема Re: Моите шампуанинови [re: пТичка]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано23.04.13 23:52



миналата година си зех гел за бръснене нивеа от Дубай. Ми същото лайно си е като българското. Даже ми се струва, че свърши по-бързо (по-малко количество)?



Тема Re: Моите шампуанинови [re: r3gistracia]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.04.13 23:53



друг вариант е косата ти да свиква с него, ама пък само за една седмица? не знам... ако смяташ пък, че някой ти сипва нещо що не пробваш да си скриеш един шампоан и да видиш и с него ли ще стане същото след седмица ползване?





Тема Re: Моите шампуанинови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.04.13 23:55





е на тва му се вика да си карък!


аз пък бях много доволна от един интим-гел, преди да почнат да му сипват нещо, прилично на веро в кутийката - т.е., пак има пяна, ама не е същото пробвах, купувах го от различни места - все тая, все същото и така, накрая се отказах, смених го с друга марка

Редактирано от пТичка на 23.04.13 23:57.



Тема Re: Моите шампуанинови [re: пТичка]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано23.04.13 23:58



Митове и легенди са си това, с две думи.



Тема Re: Моите шампуанинови [re: пТичка]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано24.04.13 00:01



Бившата ползваше интим-шампоан/гел на Нивеа пак и май беше най-доволна от него. Като цяло ми се струва, че на тая фирма продукцията е най-читава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.