Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано18.04.13 00:32



Съжалявам, не знам на коя везна ще натежа, но аз лично определям приятелството като любов /в която дали ще има или няма секс не определя същността на връзката и отношенията/ и не приемам, че съществува вариант на любов, в който да си толкова непоколебимо свързан и обичащ, а да не ти и хрумва даже милимундер идея за секс. Ако не ти хрумва, ако няма значение и ако не държиш на това, си е чисто приятелство, може би не от рутинните хахо-хихи другарства, а по-плътно, стабилно и истинско, но приятелство. И вкратце - приемам приятелството за вид любов, а платоническата любов ми стои като нагласена формулировка. Когато не можеш, не искаш или не са ти позволили да се докоснеш физически до другия човек, да имаш на разположение някаква дума, за да го кръстиш с нея и да изглежда така по-възвишено.



Тема Re: Платоническата любовнови [re: saksun]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.04.13 00:33



не знам...

осъзнавам колко безумно тъпо е!





Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.04.13 00:34



е и ти като Виталната...
ми щом го цитирам, значи мнението ми съвпада с написаното

още не сте ме опознали





Тема Re: Платоническата любовнови [re: пТичка]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.04.13 00:35



Защо? Стимулиращо е. Макар и виртуално-платонично...

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Платоническата любовнови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 00:35



Нещата да се случват? Кои неща?
Товае спор, но беше толкова разгорещен, че все едно гледаш две петлета....а спора тръгна от това дали мъжете могат да обичат....и мина през много тунели, докато не се скарахме за платоническата любов...това ми е един много стар дразнител и с него като се видим все си спорим....и ми каза, че аз ако съм му жена...ще ме хвърли на тигрите..толкова го бях изкарала от нерви...





Тема Re: Платоническата любовнови [re: Polydeuces]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 00:36



Лека и спокойна...





Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.04.13 00:37



Могат да обичат, и то платонично.

Но не ми се разказва сега.



Тема Re: Платоническата любовнови [re: Vitalite]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.04.13 00:37



И без това секса се случва със и без любов.



I\'m living bad dreams

Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор БeзcъницaМодератор (distance)
Публикувано18.04.13 00:38



Когато хората са близки, и се харесват, и си вярват, и могат да общуват нормално, и искат да продължат, просто си определят границите. Това е въпрос на решение, а не на дебнене.



Тема Re: Платоническата любовнови [re: Бeзcъницa]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 00:47



Абсолютно....няма как да има любов без приятелство..говоря за нормална любов...защото чрез приятелството и доверието опознаваш човека...

и се влюбваш съответно....
Сега....нека да кажа и моето мнение....няма как мъж да изпита платоническа любов...към жена...просто това е в кръга на фантастиката...След като той се е влюбил /да кажем че може/ в душата и, усмивката и, в маниерите, поведението и т.н., няма как да не я пожелае и физически....Не съм мъж, но все пак имам някакви наблюдения...и мисля че съм права....
А приятелството си е приятелство...говоря за истинското, там няма място за сексуалност...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.