Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Платоническата любовнови [re: Sarfa]  
Автор пТичка ()
Публикувано19.04.13 17:31



аа не, тва не го разбирам

или сте приятели или сте любовници,
средното положение не ми е ясно поне на мен,
с приятели досега не съм спала, за мен са си само такива

една приятелка по едно време ми беше споделила, че си имала, цитирам: "приятелче за секс"

бре, викам си, тва пък какво е, а то точно такова било, каквото и ти споделяш
ама аз не го разбирам, просто не го разбирам...
смятам, че тва си е любовник отвсякъде, кво приятелче ти е, ако можеш да си с него, а после и с още няколко такива "приятелчета", примерно или? както и той така, що за връзка е тва - нито е приятелска, нито са гаджета, просто се... съвокупляват отвреме-навреме... ми, шантаво ми е, не знам, може би просто не ми се е случвало и за тва



Тема Re: Платоническата любовнови [re: пТичка]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано19.04.13 20:04



Е,ти го наричай както искаш,за мен си е приятелка,с която правим секс понякога.
Така ни е дошло,добре ни е било...не са ни страдали отношенията от това,дори напротив.Абе,мацката си беше много в час,всичко беше на ниво.



Тема Re: Платоническата любовнови [re: Sarfa]  
Автор пТичка ()
Публикувано19.04.13 23:54



абе на вас, мъже, винаги ви е по-лесно - за да правите секс въобще не ви е нужно да влагате чувства... а явно и при някои жени го има щом си имат "секс-приятелчета"...



Тема Re: Платоническата любовнови [re: пТичка]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано20.04.13 07:11



Пак почнахме с обобщенията...





Тема Re: Платоническата любовнови [re: Sarfa]  
Автор пТичка ()
Публикувано20.04.13 17:44



упс, верно, сори...


не беше нарочно



Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.04.13 18:34



... платоническа любов...? Такова животно няма.... Това според мен е измислено от загубеняци, които си въобразяват неща, които в действителност са съвсем други...
Баси.. отдавна се присмивам на такива дето страдат , чакат и тайно се надяват да стане чудо и любовта им да стане истинска.... Да ама не... когато нещо е едностранно то е обречено винаги да си бъде такова....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Платоническата любовнови [re: Apxaнгeл]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано20.04.13 23:45



Виж сега, има-няма все тая...важното е, че го има като думички...

..и дава повод за спор, излишен, ама си е гимнастика на мозъка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.