Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ненови [re: Mandalay]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 15:57



Прав си, трябва да ги щадим мъжете повече, че току виж се секнали в кръста от този тежък физически труд....

....
Някой път направо не мога да повярвам какви егоисти сме жените, как тормозим горките мъже...



Тема Re: Платоническата любовнови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 15:58



Богиня - вещица?


Ей сега отивам при Гугъл да го питам...



Тема Re: Платоническата любовнови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 16:09



Да, Рош, това са философии, които всеки човек носи в себе си и са строго индивидуални...Лошото е, че свикнахме да размятаме думичките твърсе лесно, изпразнихме ги откъм заряд, а после се сърдим....
"Приятел" ни стана всеки с който се виждаме един път годишно или пък се познаваме от вчера..."Обичам те", се произнася за щяло и нещяло, а "гуш" е заместител на "здравей".
За това има и недоразумения и всеки си вкарва различен смисъл и емоция /ако въобще я вкарва/ в думите, а те така просто се обезсмислят...





Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.04.13 16:34



мускулчетата и правилните черти също си имат излъчване - що така ги лиши? дай сега, като са красиви хората да ги изкараме без излъчване?

то, вярно, че някои може да са красиви и същевременно да излъчват тъпота... ама и това е някакво излъчване, все пак, та въпроса е да намериш хората, с които излъчвате сходни неща, съответно и взаимно се привличате



Тема Re: Платоническата любовнови [re: пТичка]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 16:46



Уф...закъснявам ужасно..но ще ти отговоря с два реда..
Разбира се, че нямам против мускули и красиви мъже, но аз ти говорех за излъчване...за това усещане на твърдост и нежност, на доброта и непокорност, на усмивка и сериозност...и т.н.
А няма как да имаме едно и също излъчване, защото аз колкото и да съм войствена понякога, все пак съм жена...и моето е съвсем друго...
Уф, отплеснах се....нещо се разфилософствах, а това не е на добре...





Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.04.13 16:49





споко, заразила си се от мен

поне разбрах, че говорим за различни неща
или иначе казано - грешката е вярна,
демек няма да спорим




Тема Re: Платоническата любовнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано18.04.13 16:54



Друго си е "мускулче" да те притисне твърдо и нежно, отколкото да "потънеш" в човечето "Мишлен" примерно

................



Тема Re: Платоническата любовнови [re: пoняkoгa]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.04.13 17:31





що бе, мишленче-то може да има меко излъчване


ударила ме е лигата



Тема Re: Платоническата любовнови [re: пТичка]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано18.04.13 17:36



............ някак си, необятно меко .......... въобще не можеш да стигнеш до душата му ............

А мен, ме е "ударил" лигльото



Тема Re: Платоническата любовнови [re: пoняkoгa]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.04.13 17:40





ще си замълча да не обидим Шоколадката и пак ще повторя, че просто се шегувам

ахаха, незнам защо, но като спомена необятно меко си представих онези възглавници, които се изстрелват от колата при удар (не помня как точно се казваха)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.