Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Целувка за два леванови  
Автор expat ()
Публикувано07.04.13 20:13



През изминалата седмица си вървях по оживена улица и се усмихвах, мислейки си за разни неща. Изведнъж три момичета ме заобиколиха и целунаха...- изненадах се, а едното от тях - много красиво, ми обясни, че събират пари за дома на Отец Иван в Нови хан и продават целувки за два лева. Дадох им, а те ме целунаха още веднъж и добавиха бонус по една прегръдка.



Тема Re: Целувка за два леванови [re: expat]  
Автор FilerO99 (SKYNET)
Публикувано07.04.13 20:16



Виждаш ли как българката спекулира с чувствата на мъжете?Как използва ситуацията за пари?Това човек ли е?


Заготовка за ТЕРМИНАТОР

Тема Re: Целувка за два леванови [re: FilerO99]  
Автор юлияна (минаващ)
Публикувано07.04.13 20:34



еее, в този случай целта оправдава средствата



Тема Re: Целувка за два леванови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано07.04.13 20:39



първо да се обади в съответния храм да ги пита дали събират средства точно по този начин, ама едва ли го е вълнувало. освен ако не е сънувал



то и аз миналия понеделник сънувах, че ме прегръща Уилям и ми казва нещо от сорта да не съм тъжна и самотна, обаче правя разлики между реалност и фантасмагории

Редактирано от r3gistracia на 07.04.13 20:41.



Тема Re: Целувка за два леванови [re: expat]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано07.04.13 22:05



Ако са те целунали по бузата, значи го приеми като добронамереност. Ако е по устата, значи просто Файла е прав.



Тема Re: Целувка за два леванови [re: expat]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.04.13 22:47



целувките не трябва да се плащат,

нито прегръдките





Тема Re: Целувканови [re: expat]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано07.04.13 22:54



може пък просто да си kissable (adorable) и да са си търсили оправдание.

другото което ми направи впечатление е, че ни се хвалиш често, че даваш пари за неща, за които обикновено не се дават пари, на разни хора. циганката, сега и това. може би обичаш да правиш хората щастливи, но аз например обикновено се опитвам да им дам тласък или посока така че сами да изкарат парите си по стандартния начин, не че не съм давала преди пари така, но от известно време си мисля, че проблемите заслужават цялостни решения а не "днеска съм в настроение и за това ще ти подхвърля нещо"

предполагам, че трябва да има и такива хора като теб, когато цялостните решения не работят, но просто се чудя дали сред тези малки прекрасни жестове все пак не ти се губи цялостната картина, като например това, че с една усмивка може да направиш деня на някого, но пък ако забравиш нещо друго по-важно може целия останал месец да му "увисне", какво ще кажеш за това



Редактирано от r3gistracia на 07.04.13 22:55.



Тема Re: Целувка за два леванови [re: пТичка]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано07.04.13 22:55







Тема Re: Целувканови [re: r3gistracia]  
Автор пТичка ()
Публикувано07.04.13 23:03



лепят му се,
пък и той вечно нахилен,
та как да не



обикновено хората, които просят или мамят
знаят много добре какво и на кого действа безотказно,
иначе просто не биха си правили труда

лично за себе си навремето съм си мислела
дали пък не ми е изписано на челото, че съм доверчива
или по-точно - че бях!



Тема Re: Целувканови [re: пТичка]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано07.04.13 23:12



подозирам, че има навика да се усмихва на който му е приятно, така че тогава съвсем не се е разхождал просто усмихнат, ами се е усмихвал на момичетата.

и сега се опитва да дразни

трябваше да си извади едно фото от случката

Редактирано от r3gistracia на 07.04.13 23:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.