Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор M1l1taryM1nD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано05.04.13 21:33



За какви миришения пишеш, нещо не мога да ти вляза във филма.



Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано05.04.13 21:34



аз с говоренето на "ве" трудно влизам в който да е филм, ама...





Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.04.13 21:36



За феромони, елементарна химия да има между вас. С някои просто химията не е на привличане, а на тотално отблъскване.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано05.04.13 21:38



Глей са, такъв пост мое да отпереш, ако си Десятка или поне девтяка. Ти десетка/деветка ли си?
Аз, като една деветка, смея да кажа, че бих опитал всичко в този живот, е...почти всичко де.
Не мога да коментирам обаче, явно така погрешно са ме възпитали някак, коя грозна, коя красива, каков съм правил и какво не съм....
Ще ти кажа нещо друго обаче - критериите са много различни. Така, напр. имам един приятел от Пловдив. За мен е грозен, обаче аз съм мъж, кво разбирам?! Той е висок, странно плехи малко, с криви зъби, абе въобще....; ама пича знаеш ли кви мацки рути? По нищо не ми отстъпваше, когато вършеехме заедно. Верно е, тогава той имаш хубав автомобил, а аз - не. Но не вярвам само колата да е причината. Както и да, сега изглежда значително по-добре-бръсната глава, пооправена фасада и некак си движи с още по-яки самки. А самочувствието му, благодарение на това, което постигна в живота си, му е супер високо-и най-важното, с покритие е. Е, аз съм мъж и нямам правилна преценка за себеподобните си, но дори и на мен ми се струва пич-чисто физически говорим, инак си ми е френд. Та така, искам да кажа, че секви метаморфози са възможни в тоя живот, и от грозното патенце в лебеда и от лебеда в патенце....



Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.04.13 21:50



Ама ти сам си го пишеш, че има самочувствие с покритие.
Аз говоря за комплексирани петици (например), които не си кътат в душата що, аджеба, някой ги бил избрал за секс, ми си го казват. Ама на мен какво ми пука, че никоя преди не му връзвала, та затова бил адски щастлив с мене?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор M1l1taryM1nD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано05.04.13 21:51



Е да, макар че можеш ли да си напълно сигурна в биохимията?





Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.04.13 21:53



Значи не ми е много ясна тази драма - не спиш ли с хора, които предизвикват желание у теб? И за какъв дявол се жалваш, че не искаш да спиш с еди какви си?



Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Vitalite]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано05.04.13 22:29



Спя с приятни за мен хора. Чуденето ми е защо другите толкова упорито, отчаяно, заплашително и досадно отказват да приемат, че не са ми приятни.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.04.13 22:35



Хе, ми защото всеки иска да е харесван, и иска да бъде желан от този, когото харесва. Толкова. За теб нещата приключват, когато дадеш ясно да се разбере, че не желаеш да се стига до интимни отношения.



Тема Re: Защо не искам да спя с грознинови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.04.13 22:46



Не само, че е много щастлив с теб. Той не спира дотук.

А продължава с изявленията. Те са: ти няма да си щастлива с друг освен него.
Никой, ама никой на света, няма да ти предложи по-страстен, нежен и майсторски секс. И хич не е възможно друг да те кара да се чувстваш повече жена от него.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.