Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Циганкатанови  
Автор expat ()
Публикувано25.03.13 17:59



Днес по време на обедната почивка, както си бях сам в офиса и обяснявах на мацката, как некъф дойде да ме покани на кафе с неговата приятелка и нейна приятелка и влезе една циганка. Беше красива, млада, чиста и някак си миловидна. Почудих се защо влиза, прекъснах разговора и я поздравих. Предложи да ми гледа, ама и отказах любезно. Тя продължи да настоява и тръгна да говори, че си бягам от късмета. Засмях се и отговорих "Толкова бързо не мога да бягам, ще ме хване със сигурност". При което и тя се засмя и поиска някакви пари за кафе. Дадох и колкото имах дребни, а тя излезе засмяна и почна да тича подскачайки. За първи път видях чистоплътна циганка, добре облечена, която да не предизвика у мен отвращение....



Тема Re: Циганкатанови [re: expat]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано25.03.13 18:01



Има много такива. Особено в село Труд. Брат ми е по-скоро антипод на това явление.



Тема Re: Циганкатанови [re: expat]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано25.03.13 18:02



за мангалката на снимката ли иде дума?





Veni, vidi, vici


Тема Re: Циганкатанови [re: expat]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано25.03.13 18:03



Значи в квартал Павлово през 1997ма година живееха майка и дъщеря циганки. Е, трябва да кажа, че по-чистоплътни, добре облечени и по-възпитани цигани НИКОГА не съм срещал. Един видях дъщерята по къси панталони и така ми се искаше да я праскам само!Имаше невероятно тяло!

If ya wanna survive be prepared to shoot!
Stay hard like me,

Редактирано от FilerO99 на 25.03.13 18:03.



Тема Re: Циганкатанови [re: Refurbished]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано25.03.13 18:03



по-голем циганин и от теб ли е?





Veni, vidi, vici


Тема Re: Циганкатанови [re: expat]  
Автор пТичка ()
Публикувано25.03.13 19:10



как няма да подскача

най-вероятно всички преди теб са я гонили, като мръсно куче, нищо че е чиста и спретната

а ти не само, че си разведрил обстановката, но и пари си й дал...





Тема Re: Циганкатанови [re: expat]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.03.13 22:40



На мен все възрастни циганки изявяват желание да ми гледат. Всъщност може и да не са много дърти, ама така изглеждат.

Интересно, само жени искат да врачуват. Мъже не съм виждала.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Циганкатанови [re: saksun]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано25.03.13 22:45



... ами то мъж-гледачка... малко пееразко ми идва


Иначе аз най-се кефя на тези малоумни телевизии с врачките и гледачките .... Явно там правилото е... ако си 200кг. и на нищо не приличаш - съответно и секс никакъв... ставаш маг
Баси лелките булдозери са там....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Циганкатанови [re: Apxaнгeл]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.03.13 22:49



А като вземат да се карат и назидават обаждащите се зрители, падам направо!



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Циганкатанови [re: Apxaнгeл]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано25.03.13 22:53



.....днес само ме разсмивате.....лелки-булдозери.....
Отдавна не съм ги засичала, ама и не знам къде ги дават....
А колко до циганките-врачки, с магнит ги привличам....явно имам наивна физиономия, знам ли...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.