Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 14:05



Полидевк, говори малко, но казва още по-малко....а пък човек може да го разбере още по-малко...та какво остана накрая????

....
Теб те разбирам по-добре.....давай от свое име....



Тема Re: Циганкатанови [re: FilerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 14:06



Така ли? Нямам личен опит от който да коментирам.

Не знам кого да жаля повече - жените, или мъжете.



Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 14:07



О, не се заблуждавай - той говори малко, но казва много.



А от мое име - Бог е във всеки грешник, трябва да искаш да го видиш.



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 14:31



А защо трябва да виждам Бог в грешниците, не мога ли да искам да видя дяволчетата, аз си харесвам лошите момчета, силните...някак Ангелчетата в тях не са ми по вкуса...


Сега, ако трябва да бъда сериозна ще ти кажа, че наистина не гледам на хората като на Богове, не за друго, а защото Бог е един, а все пак човека е чаровен и със своите недостатъци...даже понякога тях ги харесвам повече....



Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 14:41



Ами, Луцифер е разбунтувалият се Ангел на Светлината.



А във всеки човек има и Светлина и Тъмнина, и Сянка. И това го прави БогоЧовек.

Мен пък леко ме дразнят клишетата за лошите и добрите момчета, както и за момичетата такива. Клишетата за чаровността на човешките недостатъци - още повече - щото недостатъците(според кого?) са (не)развитият потенциал на личността. Всеки има право да харесва или да не харесва нещо в един или друг момент - това си е отражение на неговото вътрешно състояние.



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано26.03.13 14:48



ти не си в ред



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 14:50



А ти защо "лошите момчета или момичета" го приемаш като клиширана версия....Просто това е една визиоализация на даден тип хора...просто обобщение...
Има хора които харесват тихите, спокойните, разумните...на мен те са ми скучни...
Аз си харесвам емоционалните, бурните, неразумните...как да ги нарека с една дума, за да не е клише...
А за недостатъците...ми да...някои са наистина чаровни...ама това е моето мнение де...





Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 14:54



Ок.



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 14:58



Отказваш се от диалог ли....или не ти се говори на тази тема...





Тема Re: Циганкатанови [re: expat]  
Автор M1l1taryM1nD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано26.03.13 14:58



Изкефил си я.

Като цяло май имат по-висока реактивност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.