Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Циганкатанови [re: Polydeuces]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 19:19



Е, браво...

.....не можахте ли някой друг да го ползвате като посредник, ами точно мен......без това повечето пъти хич не ви разбирам...
Ама няма страшно де..говорете си чрез мен...ама не очаквайте аз да ви отговоря и разбера...................



Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 19:22



Ами, провокирай си.

Как да ти обясня - аз пък притежавам вроден провокаторски талант - не е нужно да правя каквото и да е, и провокацията е налице. Където и да отида приковавам вниманието.

Както и да е, наистина не ми се занимава с обяснения, не защото се притеснявам от темата , а защото просто ме мързи.



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано26.03.13 19:26



Витал, извинявай, че ще ти го кажа, но си много лесна за манипулация, точно защото си мислиш, че ти водиш парада.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано26.03.13 19:27



ама Шокич, ти явно говориш за мъжа си, а и мен ако питаш ти е направил комплимент - вместо да се ядосваш и да го биеш трябваше да направите един примирителен секс - казват, че бил много хубав в такива случаи (аз лично не разбирам)

докато при мене си беше друго - да кажем, че бях заплашена, съответно трябваше да се защитя

иначе без причина не налитам,
мъжа си го обичах, детето също не бих си го пребивала само заради това, че е дете и прави детските си глупости



Тема Re: Циганкатанови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 19:29



Ок. Смирено признавам, че си права.

Но това е без значение - познай защо?



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 19:32



Ама чакай сега...защо ти говориш за себе си...не е ли по-правилно другите да го правят...


Не го приемай като заяждане или някакво лошо отношение, просто ми е интересно...
А провокацията за внимание е най-лесната....дори и да кихнеш, ще те погледнат, даже и "наздраве" ще ти кажат...въпроса е да задържиш внимание....
Но както и да е...спираме...



Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор roshava (пнг)
Публикувано26.03.13 19:34



Зависи за кого.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Циганкатанови [re: M1l1taryM1nD]  
Автор пТичка ()
Публикувано26.03.13 19:34



за нищо не се мисля

просто се сетих за този случай

когато ме нападнат се защитавам, това е

иначе не се гордея, че замалко не го убих,
но пък той си го заслужаваше, така че просто извади късмет,
че в конкретния момент намерих сили в себе си да преодолея емоцията и да се смиля над жалкия му живот...



Тема Re: Циганкатанови [re: пТичка]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 19:35



Ооооо не за мъжа ми...мъжа ми никога не ме ядосва нарочно....или поне не съм усетила де.....говорех за бившият си приятел...





Тема Re: Циганкатанови [re: пТичка]  
Автор M1l1taryM1nD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано26.03.13 19:36



Някакво бойно изкуство ли си тренирала?





Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.