Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 18:26



Сега тръгвам, но ще ти отговоря на поста по-подробно...защото в много отношения грешиш...или влагаме различно значение в думата провокация....
Ама сега бягам...че ме чакат...





Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 18:28



О, не, аз много добре те разбрах.





Тема Re: Циганкатанови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано26.03.13 18:37



Тя на мен ми говори Чокич, хич и не желае ти да я разбираш дори. Но пък да взема и аз така да и отговоря, че да се затвърди принципът на посредникът



И Чоко, тъй като мен ме спряга за манипулатор, а пък аз си я играя тази игра паралелно със сваляческата роля искам да ти обясня, че всъщност няма значение. Малко написани думички и нищо повече. Прах на вятъра..

Come with me when the darkness comes

Тема Re: Циганкатанови [re: Polydeuces]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано26.03.13 18:39



толкова си сладък



Тема Re: Циганкатанови [re: Nazgulll]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано26.03.13 18:42



И ти дарлинг

Come with me when the darkness comes

Тема Re: Какво благозвучнонови [re: пТичка]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано26.03.13 18:42



мдаа, само можем да се питаме какво ли му е било, че стига до подобни изводи?
И все пак, до ден-днешен, не съм видял някоя българка да говори така за мъжете...., следователно, ние сме по-читави от жените, независимо че противното се приемаше за правилно до скоро





Тема Re: Циганкатанови [re: пТичка]  
Автор M1l1taryM1nD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано26.03.13 18:43



ехехехех ти верно се мислиш за тринити от филма, май





Тема Re: Какво благозвучнонови [re: пТичка]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 18:45



В мисленето на българката няма никаква логика, българката е същество което просто не знае собствения си интерес...



Тема Re: Циганкатанови [re: Polydeuces]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.13 18:54



Ти си лудо влюбен в мен.





Тема Re: Циганкатанови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.03.13 19:15



Нищо не си разбрала...щом в провокацията включваш егото.....и това, че ти можеш всичко...
Не, не можеш Витал. Колкото и да си мислиш, че можеш да поведеш човек в посоката, която ти искаш, освен думички и всичко останало има обаче и усещания...тези усещания са в основата ми да провокирам /не е точна дума, но не мога да се сетя по-точна/ и това не го правя за его си, а просто да разбера дали съм права. По никакъв начин тези провокации не ме отделят от мен си...аз съм си истинска, но ми говорят за теб, а знаеш, че всеки човек си има свой начин за извличане на информация. В нета ми е по-трудно, но в реала ми е лесно...


Та...недей да мислиш, че можеш всичко, образа, който се опитваш да поставиш тук или поставяш тук е може би част от теб, но има доста други неща, които съм научила, чрез усещане, чрез диалог и т.н.
Човек винаги търси скритата страна да опознае, защото тази която му показват, вече я познава...за това е и толкова интересно общуването между хората....




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.