Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: яа2011 е ненормалнанови [re: Nazgulll]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:40



Добре печелиш, доволен?



science is about doubt

Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:46



Щом трябва ще се лекувам, но лекувай се и ти

Леле, колко си тъпа, куха, ограничена, много бедна духовно, адски бедна материално, НАДУТА ТЪПАЧКА от най-долен слугински клас, вероятно и ГРОЗНА, СМЕШНА, ЕВТИНО ОБЛЕЧЕНА като почти всяка българска псевдоинтелектуалка...Урод мръсен такъв и долен, аз с такъв живот РАЗПУСКАМ! А ти само това ли успя да напишеш през това време?Сигурно стоиш някъде и повтиш безсилна и оззлобена докато ме четеш?Ти нямаш интелектуалния багаж да се справиш с мен...Прочетох с огромно задоволство, че имаш известни проблеми с психиката си и нервите си и ходиш на психиатър...ами честито!Това е началото на твоя истински край и ти никога няма да имаш истинско реално и пълноценно щастие в живота си, и понеже вероятно вземаш антидепресанти и поради тази причина немските копелете дето ще ги изсереш в Германия ще имат тежки увреждания и ти цял живот ще си нещастна!




Духай!



Тема Re: яа2011 е ненормалнанови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:48



По-добре да ми се родят деца от циганка отколкото от такава келла като теб!





Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:49



В момента имам някъде около 27 500 долара в банката.
А ти колко пари имаш???





Тема Re: яа2011 е ненормалнанови [re: FilerO99]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:50



От такава като мен и да искаш няма, защото сам си знаеш, че нямаш никакъв шанс, затова си се концентрирал върху маргиналните групи на обществото, всяка жаба да си знае гьола, както се казва.



science is about doubt

Тема Re: Какво благозвучнонови [re: FilerO99]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:51



Я какъв добър автопортрет си направи, браво.



science is about doubt

Тема Re: ПОВЕЧЕ ПАРИ И ИМОТИ ИМАМ ОТ ТЕБ!нови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:52



Не само, че имам много повече пари и имоти в сравнение с теб и то сега в момент, ами и майка ми е омъжена за американски милионер и след 15-20 години аз ще глътна част от милионите му!А ти ще си останеш една най-обикновена инженерка в Германия, ще родиш швабските копелета от някой дебел германец с ОГРОМНО ШКЕМБЕ дето няма да си вижда патката как му духаш докато ти се празни в устата



НАРОДЕ?ДУХАШ ЛИ СУПАТА?




Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:55



Я-я-я кажи за проблемите с нервите ти?



А аз автопортрет не съм си правил защото нямам никакво намерение да имам деца. Но ти си жена и положението ти е съвсем различно.



Тема Re: Какво благозвучнонови [re: FilerO99]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:57



Повече, колко не е важно.

science is about doubt


Тема Re: яа2011 е ненормалнанови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:59



Как ще имам шанс след като съм по-интелегентен, по-умен и по-богат от теб?Нали вие българките все търсите някакви боклуци-мутри, наркомани и пропаднали чужденци за да можете да ги контролирате?А най-маргиналната група от обществото това сте емигрантите!



Например запитай се защо на мен не ми се наложи да ставам емигрант???




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.