Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво благозвучнонови [re: FilerO99]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:17



Така ще казваш на циганките от централна гара, ясно?

science is about doubt


Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано26.03.13 16:17







Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:18



Абе, кой ще се занимава с парцал като теб да седне да спори на тема коли?Кой нормален и разумен мъж въобще ще се впуска в спорове с някаква емигрантка и то точно на тема коли дето не е успяла да пробие в България и се прави на интересна в интернет?

Я СИ ЕБИ МАЙКАТА!





Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:19



ЕБИ СИ ПУТКАТА МАЙЧИНА!ИЗЧЕЗВАЙ ОТ ФОРУМА И ДА НЕ СЪМ ТЕ ВИДЯЛ ТУК!



ТИ СИ НИКОЯ!



Тема Re: Какво благозвучнонови [re: Nazgulll]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:21



Това първо е Dodge, освен това е някакъв специален състезателен автомобил. Освен това е частна обява, където всеки може да си напише каквото цена си иска.

science is about doubt


Тема Re: хахахахахахахнови [re: Nazgulll]  
Автор FilerO99 (СА )
Публикувано26.03.13 16:22



Ония Крайслер за който аз говоря и който аз видях в Красна поляна пред него Ролс-ройса пасти да яде!Ако тоя на снимката която ти показваш струва 119 000 евро, ония сигурно струват 5 пъти по толкова.

И в него се качиха две ЦИГАНКИ!

Ама тия мръсни емигранти-предатели на Родината си така и не разбраха, че големите пари са в България, а не в Европейския съюз!



Тема Re: Циганкатанови [re: FilerO99]  
Автор M1l1taryM1nD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано26.03.13 16:22



Много се смея, понякога, с теб!
Аз само момичета съм удрял, най-вече на училище.
Веднъж, натъртих рамото на една съученичка с юмруци. Предупредих я многократно, да не се занимава с мен! После поне 10 момичета ми се изсипаха на главата, едновременно, да ми кряскат. Пишман станах! Почти никаква реч не разграничавах! Чудех се как не скочиха да ме пребият..
Една дебела едва я бях вкарал в шкафа и започнах да го блъскам и ритам, да се затвори. Много ме беше изнервила!
А имах една друга, много надарена съученичка, която само като я доближавах и с усмивка на лицето изведнъж ми забиваше 1-2 мощни шамара!! Викам и "Ще те смачкам, ако ми удариш още един шамар", онази ми се кикоти и изведнъж, пак ми забива един здрав и звучен... Спасяваше я само това, че изобщо не ме обиждаше, даже почти не казваше нищо, само се радваше.



Тема Re: Какво благозвучнонови [re: FilerO99]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:22



Пи ли си днес хапчетата?



science is about doubt

Тема Re: Какво благозвучнонови [re: ya2011]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано26.03.13 16:23



Значи скрий се някъде ако обичаш.



Тема Re: хахахахахахахнови [re: FilerO99]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано26.03.13 16:23



Да така е крайслера който си видял струва 300 бона, но не знаеш какъв модел е. И всичките пари са в БГ!



science is about doubt


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.