Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Отпадналият вариантнови  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 20:51



Имали ли сте често случаи, когато харесвате някого, сваляте го открито и в един момент той/тя избира друг за партньор или пък показва интерес към съвсем друг човек? Отпада ли тогава от списъка ви с мишени за сваляне, престава ли да бъде вариант?
На мен последните 6 месеца ми се случи 3-4 пъти и всеки път усещам много гадна ревност. Гадна, защото знам, че в известен смисъл е напълно безпричинна, нелогична и нерационална.
Гледам да избягвам по-нататъшните контакти с тези хора - едно, че ми става тъпичко да говоря изобщо с тях за каквото и да е, а от друга страна - един път да се почувствам нежелана или неинтересна, си тръгвам.

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано22.03.13 21:00



В това отношение с тебе си приличаме.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано22.03.13 21:11



И това ли трябва да правим, да сваляме мъже....

....
Аз не умея, напротив, ако някой ми хареса си гълтам граматиката и става още по-лошо.................
Относно ревността, научих се да не ревнувам, защото това е най-гадното и унищожително чувство на света. Изпитала съм полезнена ревност върху плещите си и съм си обещала никога да не го причинявам на друг. Но дори и да изревнувам, го тая в себе си и гледам да не го забелязвам, а да го освободя...всеки човек има право на избор и на свобода и тези неща трябва да се уважават.
А за тръгването си права...то или има, или няма тръпка, защо да седиш и да агонизираш там, където не си желана....



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 21:13



+1



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано22.03.13 21:15



Ами съвсем нормална реакция имаш.



science is about doubt

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 21:15



Аз съм по-ужасен случай. По простата причина, че никога не свалям никого.

Дори да ми допада някой, се правя на безразлична. Е, кой ми е виновен като той се обърне към друга?!

Тормозя се тайно. И така.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.03.13 21:19



Случвало ми се е, да, даже още по-зле, а-ха да станат нещата, и о......изненада....; и то не с някой, да кажеш да го е харесвала отдавна или винаги, а просто....
Ами, избягвам контакта като стане така, въпреки че изглежда нелогично - тъй като реално нищо не се е случило -щело е да се случи, ама не се е .
Казваш,за 6 м. 3-4 пъти, звучи доста....на карък като да ти е тръгнало; според мен повече не сваляй, раздавай го, че все едно си ангаже, да видиш кво стълпотворение ще настане!



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 21:28



Прав си за ангажето. Играла съм го тоя номер и има ефект.
3-4 пъти наистина са доста, ама пък няма да си губя времето да страдам по някого. Не съм била влюбена в тези хора, но е гадничко.
Когато реша, че само ще свалям някого, трудно мога после да поддържам приятелски контакт - мисля, че и на мен, и на него е ясно, че това не е приятелство, ами 'сядане на една маса'. Демек никакви не сме си.

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 21:44



Нямам никакъв проблем, щото ги харесвам средно по 2-3 дена.





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 21:49



Аз ги харесвам по-дългичко... 2-3 седмици или докато не видя, че не проявяват интерес към мен :) Зависи и те колко са готини :)

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.