Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Важните решения в животанови [re: пТичка]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано25.03.13 16:05



Най- добре е там където ти се чувстваш най- добре.
Съчетавай защото живота си е твой и е важно как ще го живееш, а не анализа.
Анализът е общ, но има хора които нито порастват, нито остаряват и все пак живеят добре, според разбиранията си.



Тема Re: Важните решения в животанови [re: ALONE911]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано25.03.13 16:10



Зависи. За мен най-добрата възраст беше когато бях на 24 години. Защо?Защото ВСЕКИ ДЕН се развивах интелектуално, финансово и в спорта. Нямаше изпит който да ми се опъне в университета, нямаше ден в който да не спестя пари и точно през 2002ра година тялото ми стана най-стройно, най-финно и най-силно като на френско гадже.

Ако трябва да сравнявам примерно 34та си годишнина/защото 35та ми току-що започна/ въобще няма и място да сравнение. Нито интелект ми е интелект, нито въобще може да се говори за някаква финансова система, нито тренирам каквото и да било.

Интелекта не мога да си го възстановя, финансовата ми система я оправи майка ми, а не аз, а спорта мога да го възстановя по всяко време, но няма да има нищо общо с онова което е било когато съм бил на 24 год. с талия 67 см и гръдна обиколка 112 см....

If ya wanna survive be prepared to shoot!
Stay hard like me,


Тема Re: Важните решения в животанови [re: пТичка]  
Автор roshava ()
Публикувано25.03.13 16:11





Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Важните решения в животанови [re: пТичка]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано25.03.13 16:13



Казвам го в прав текст - МЕН РАЗУМЪТ МЕ ДОВЕДЕ ДО КАТАСТРОФА!

Ако бях слушал само и единствено емоциите и страстите си никога нямаше да имам проблеми.



Цялото това следване, това пестене на пари всичко е било напразно мъчение. Нито завърших, нито успях да спася парите, а в същото време се разболях.

If ya wanna survive be prepared to shoot!
Stay hard like me,

Тема Re: Важните решения в животанови [re: FilerO99]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано25.03.13 16:21



Знаеш по- добре от мен, че това зависи от много неща- начин на живот, среда, здравословно състояние и след това са годините.

Аз най- добре се чувствах на 30. Вече бях стъпила здраво на краката си, видяла и оценила много неща в живота ми. Най- стабилна бях между 35-40 години.
След това човек започва или да пренебрегва себе си или да не му достигат сили за коренна промяна.

24 години са начало за самостоятелен живот. Рокади, изменения вече правиш за своя сметка. След това улегваш постепенно.

Интелекта не мога да си го възстановя,
С това не мога да се съглася. Можеш и да го надминеш и ти знаеш това много добре.



Тема Re: Важните решения в животанови [re: ALONE911]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано25.03.13 16:32



Прочетох внимателно написаното от теб. И в съзнанието ми изникна нещо много интересно. Навремето когато тренирахме бойни изкуства един от учители ни сподели една японска тайна, че силата в бойните изкуства идвала от тсукито-правият юмручен удар...

...след години когато станах на 20 започнах да тренирам културизъм. И тогава с течение на времето установих, че цялата ми духовна, интелектуална и физическа сила идва само и единствено от едно упражнение - вдигането от лежанка което е движение подобно на тсукито. Колкото повече вдигах от лежанка толкова по-силна ми беше волята, толкова по-умен ставах и по-силен физически. И в един момент на 27 години станах толкова силен духовно, интелектуално и физически, че мозъка ми ГРЪМНА!...

...на 30 години бях просто един дебелакь който само дръкна глупости.

If ya wanna survive be prepared to shoot!
Stay hard like me,


Тема Re: Важните решения в животанови [re: FilerO99]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано25.03.13 16:39



Бойните изкуства, освен с физическата сила са свързани и с психическата нагласа и владеене на психиката.
Голяма част от второто се пренебрегва, но човек успее ли да владее себе си, то може би е успял във всичко.



Тема Re: Важните решения в животанови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано25.03.13 16:44



Като се замислих по последното важно решение, което взех - послушах сърцето си и прецених решението разумно. Май през повечето време така правя. Ако направя нещо, което не ме влече /тоест не съм го пожелала със сърцето/, после съжалявам. Но не съм импулсивна. Много хора със сърцето оправдават тъпите си постъпки, но аз не мога така. Давам си сметка какво желая, но първо го премислям. Преди да реша. Обичайно нямам противоречия. Когато осъзнавам, че нещо ще ми навреди, просто спирам да го желая. Надали звучи чак просто, казвали са ми, че не е и логично, човек не можел така да контролира емоциите си, но на мен не ми е особен проблем, не знам защо. Понякога си казвам, че трябва да спра да мисля и най-сетне да скоча за нещо без да планирам, но може би съм страхлива.

- - - -



Тема Re: Важните решения в животанови [re: ALONE911]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано25.03.13 16:50



Навлизаме в много сложна материя която бих искал да избегна. Точно това, че владеех себе си на 100% доведе до здравословната ми и житейска катастрофа в живота ми защото аз не съм японец или германец, а 78% българин, 20% руснак и 2% финландец. А това означава следните качества:мързел, алкохолизъм и аристократизъм.



If ya wanna survive be prepared to shoot!
Stay hard like me,

Тема Re: Важните решения в животанови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано25.03.13 16:53



....е ти сега ме изкара, че съм излезла от филм на ужасите.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.