Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Отпадналият вариант  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 20:51



Имали ли сте често случаи, когато харесвате някого, сваляте го открито и в един момент той/тя избира друг за партньор или пък показва интерес към съвсем друг човек? Отпада ли тогава от списъка ви с мишени за сваляне, престава ли да бъде вариант?
На мен последните 6 месеца ми се случи 3-4 пъти и всеки път усещам много гадна ревност. Гадна, защото знам, че в известен смисъл е напълно безпричинна, нелогична и нерационална.
Гледам да избягвам по-нататъшните контакти с тези хора - едно, че ми става тъпичко да говоря изобщо с тях за каквото и да е, а от друга страна - един път да се почувствам нежелана или неинтересна, си тръгвам.

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано22.03.13 21:00



В това отношение с тебе си приличаме.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано22.03.13 21:11



И това ли трябва да правим, да сваляме мъже....

....
Аз не умея, напротив, ако някой ми хареса си гълтам граматиката и става още по-лошо.................
Относно ревността, научих се да не ревнувам, защото това е най-гадното и унищожително чувство на света. Изпитала съм полезнена ревност върху плещите си и съм си обещала никога да не го причинявам на друг. Но дори и да изревнувам, го тая в себе си и гледам да не го забелязвам, а да го освободя...всеки човек има право на избор и на свобода и тези неща трябва да се уважават.
А за тръгването си права...то или има, или няма тръпка, защо да седиш и да агонизираш там, където не си желана....



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 21:13



+1



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано22.03.13 21:15



Ами съвсем нормална реакция имаш.



science is about doubt

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 21:15



Аз съм по-ужасен случай. По простата причина, че никога не свалям никого.

Дори да ми допада някой, се правя на безразлична. Е, кой ми е виновен като той се обърне към друга?!

Тормозя се тайно. И така.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.03.13 21:19



Случвало ми се е, да, даже още по-зле, а-ха да станат нещата, и о......изненада....; и то не с някой, да кажеш да го е харесвала отдавна или винаги, а просто....
Ами, избягвам контакта като стане така, въпреки че изглежда нелогично - тъй като реално нищо не се е случило -щело е да се случи, ама не се е .
Казваш,за 6 м. 3-4 пъти, звучи доста....на карък като да ти е тръгнало; според мен повече не сваляй, раздавай го, че все едно си ангаже, да видиш кво стълпотворение ще настане!



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 21:28



Прав си за ангажето. Играла съм го тоя номер и има ефект.
3-4 пъти наистина са доста, ама пък няма да си губя времето да страдам по някого. Не съм била влюбена в тези хора, но е гадничко.
Когато реша, че само ще свалям някого, трудно мога после да поддържам приятелски контакт - мисля, че и на мен, и на него е ясно, че това не е приятелство, ами 'сядане на една маса'. Демек никакви не сме си.

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 21:44



Нямам никакъв проблем, щото ги харесвам средно по 2-3 дена.





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 21:49



Аз ги харесвам по-дългичко... 2-3 седмици или докато не видя, че не проявяват интерес към мен :) Зависи и те колко са готини :)

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.03.13 21:55



е, тва е истината пич, рулираш! Имаш ли 18 ?



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 22:01



години или см?



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 22:03



Добре е, не се тормозиш дълго.





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: roshava]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.03.13 22:04



години; е съм чувал да се пита: "имаШ ли 18 см"....



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 22:07



Сърдиш ли ми се нещо, или си ял нещо сериозна тази вечер?



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано22.03.13 22:07



Да, имало е.

Продължих напред... една от дИвойките обаче се завърна и сега пробваме отново да изградим семейство.

Тя счита, че не може нищо да ми даде и че искала твърде много от мен, но аз пък я уверявам, че си има всичко от което се нуждая и само да продължава да се самоусъвършенства.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: saksun]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано22.03.13 22:08



Аз пък се тормоза явно.





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 22:10



Имам.





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Refurbished]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 22:11



Показваш го?
Аз се старая да го скрия по всякакъв начин.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.03.13 22:22



еми не, питам, щот като е по-млад човек така по-бързичко минава, после като чукнем 25-те и тръгнем към тридесетте нещата се усложняват



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: saksun]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано22.03.13 22:24



Да, показвам го. Какъв е смисъла да го трупам в сърцето си? Нали затова именно са приятелите и... съпругите? (респективно - съпрузите)



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Refurbished]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 22:28



Нямам съпруг още. Ако имах, абсурд да се заглеждам по други мъже.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 22:31



Принципно е така и така е добре да бъде. Обаче аз все повече съм на принципа, че ако няма коя да харесвам/обичам, няма защо да се насилвам или залъгвам.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: saksun]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано22.03.13 22:33



И аз нямам съпруга, но това не ми пречи да си имам едно дИвойче, с което да се пробваме да създадем хармонично семейство.

Тя знае, че покрай брат ми и лъжите на домоуправителката ми най-вероятно вече с кариерата ми е свършено... и все пак си ме иска такъв какъвто съм си. Аз също я искам такава каквато е.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Refurbished]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 22:36



Това е добре. Да се познавате идеално и приемате, каквито сте.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.03.13 22:39



Житейският опит добре те е научил, явно





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано22.03.13 22:39



Здравей!



Нека този постинг бъде една крачка напред в посока на нормализиране на нашите отношения поне до степен на неутралитет.

Сега конкретно по твоя въпрос. Въобще не си спомням и един единствен случай за целия си живот жена да е успяла да ме свали. Сваляли са ме в заведения и в университета, но никога не са успявали. И знаеш ли какво се получава?След като дадената жена се опита да ме свали, моето самочувствие се вдига и веднага се ориентирам друга...

Относно обратното положение когато аз свалям и мен ме режат до 2006та година реагирах по следния глупав, примитивен и напълно обречен на неуспех начин-впусках се в преследване. След 2006та година реагирам точно по диаметрално противоположният начин, отрежат ли ме въобще изключвам съществуванието на въпросната персона от съзнатието си завинаги. И нещо повече-не давам втори шанс!

If ya wanna survive be prepared to shoot!
Stay hard like me,

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: roshava]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 22:40



диаметри?





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: saksun]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано22.03.13 22:40



Просто сме претръпнали и знаем, че по-добро от това не можем да намерим. А и нямаме нужда да го търсим. Живеем в "рая" и е нужно само да го опазваме.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: FilerO99]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано22.03.13 22:42



Ще го кажа само веднъж.
Прочитам не повече от 2 изречения от ИЗБРАНИ твои постове. Този е от избраните.
Отношенията ни СА неутрални. Аз не те чета, а дали ти ме четеш не ме вълнува. Това Е неутралитет от моя страна.
Няма да чета мнението ти по-нататък, защото то просто не ме интересува. Ако е полезно за някой друг клубар - чудесно. Но мен просто не ме вълнува и ще го пропусна.
Това важи за всяко твое мнение във всяка тема, независимо дали е моя или не.
Лека вечер.

***
Разбира се, че не сте длъжни!

Но аз също не съм длъжна!

Редактирано от Чиcтoмeтka на 22.03.13 22:44.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 22:55





Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 23:19



Надявам се, да е така.

Поне не умирам от любовни мъки.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.03.13 00:16



И това ли трябва да правим, да сваляме мъже....



взе ми думите от устата...

ама като гледам, явно е много модерно-
забелязвам доста нахакани жени, взели думата на някое стеснително момче, което се чуди накъде точно да гледа, докато тя го е зяпнала нагло право в очите и му се хили насреща

аз лично се чудя на такива жени, щото
ако ще трябва аз да си го свалям, то и по-нататък колко ли още мъжки работи ще трябва да иззема от него, та в крайна сметка защо ли ще да ми е такъв "мъж", който всъщност е някаква безгласна буква и като неодушевен предмет да седи до мене, и примерно само да кима от време на време - бррр, тръпки ме побиват от такива!



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: пТичка]  
Автор Читмт (летяща метла)
Публикувано23.03.13 00:26



Стеснителен?
Охо, слънце, няма такова нещо. Те не са стеснителни, те просто мислят, че заслужават нещо велико и адски им чешеш егото, когато ги сваляш. Не че ги е срам да говорят, ами са твърде заети да си фантазират какви са готини, след като чак мацките ги гонят



***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано23.03.13 10:40



Нямам такива случай. Аз съм пичка и хубавица, та набележа ли си някой, тутакси е прелъстен и ако не тутакси, то до една седмица капанът на моята обаятелност е щракнал! А ти сигурно вече си попревяхнала и за това не ти се отваря парашута с готините пичове. Най-вероятно си трупнала малко сланинки, които трябва да отстраниш незабавно. Не е зле до провериш и корелацията между състоянието на бюста ти и нормативно изискващото се такова





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Читмт]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.03.13 10:43



ми ако не го кефи мацката, където му се е лепнала да го сваля как мислиш дали пък няма да му е неудобно просто да я отреже, тъй като въпреки всичко тя му почесва егото и вдига самочувствието?






Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: пТичка]  
Автор Читмт (летяща метла)
Публикувано23.03.13 11:23



Да, естествено, но въпросът е в това, че му е по-яко някоя да му чеше егото. А че му е неудобно да я отпрати няма нищо общо със стеснителността



***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: шyндa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.13 12:43



Ъъ... мислех, че си мъж. Независимо от ника ти.
Лелее, съвсем се обърках.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор GAYA ( )
Публикувано25.03.13 14:43



Да, отпадат, поне за момента. :) Не виждам и никога не съм виждала смисъл да се съревновавам. Но може да има друго- може за момента да не се познавате достатъчно добре и затова интереса да не е още голям. Затова казвам "за момента", но по-късно нищо не се знае.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.03.13 14:49



Не ми се е случвало - аз кат се свалям, се свалям от раз. Все е любов от пръв поглед.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано25.03.13 15:39



Веднага. Не си струва за "прочетени книги" толкова нерви.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Читмт]  
Автор пТичка ()
Публикувано25.03.13 16:02



хора разни, всичко е строго индивидуално





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано05.04.13 01:21



Да, и на мен ми е неприятно, ако дори за малко се почувствам нехаресвана, но гледам да съм над тези неща и винаги си мисля, че това е личен избор на някого и че ако той е такъв, аз съм ок с това, не се обиждам и не ревнувам, даже понякога си мисля, че съм прекалено опрощаваща за такива поведения, не ревнувам хм, или може би малко, но наистина малко, просто ми става тъжно i suppose, и под това имам предвид че се чувствам по този начин еднакво към приятели и хора, които харесвам, някак си и в двата случая има значение или по-скоро се опитвам да няма чак такова значение. Но мисля, че те разбирам, ако наистина държиш да те харесват на всяка цена, на мен понякога харесването ми идва в повече и даже на драго сърце бих разпределила харесването към мене в други посоки, може би само понякога. И даже понякога си казвам, хей Х. не ме харесва супер

предполагам, че логиката ми е малко странна, но предполагам, че да в някаква степен предпочитам да ме харесват като цяло хората наоколо. Всъщност исках да ти кажа, да не си така ревнива към чуждото внимание, понякога не знаеш хората през какъв тип "опитност" преминават в определен момент и какво ги кара да се държат по един или друг начин. Или може би просто понякога трябва да се запитваш за това, знам ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.