Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: military_mind]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 22:55





Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано22.03.13 23:19



Надявам се, да е така.

Поне не умирам от любовни мъки.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.03.13 00:16



И това ли трябва да правим, да сваляме мъже....



взе ми думите от устата...

ама като гледам, явно е много модерно-
забелязвам доста нахакани жени, взели думата на някое стеснително момче, което се чуди накъде точно да гледа, докато тя го е зяпнала нагло право в очите и му се хили насреща

аз лично се чудя на такива жени, щото
ако ще трябва аз да си го свалям, то и по-нататък колко ли още мъжки работи ще трябва да иззема от него, та в крайна сметка защо ли ще да ми е такъв "мъж", който всъщност е някаква безгласна буква и като неодушевен предмет да седи до мене, и примерно само да кима от време на време - бррр, тръпки ме побиват от такива!



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: пТичка]  
Автор Читмт (летяща метла)
Публикувано23.03.13 00:26



Стеснителен?
Охо, слънце, няма такова нещо. Те не са стеснителни, те просто мислят, че заслужават нещо велико и адски им чешеш егото, когато ги сваляш. Не че ги е срам да говорят, ами са твърде заети да си фантазират какви са готини, след като чак мацките ги гонят



***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано23.03.13 10:40



Нямам такива случай. Аз съм пичка и хубавица, та набележа ли си някой, тутакси е прелъстен и ако не тутакси, то до една седмица капанът на моята обаятелност е щракнал! А ти сигурно вече си попревяхнала и за това не ти се отваря парашута с готините пичове. Най-вероятно си трупнала малко сланинки, които трябва да отстраниш незабавно. Не е зле до провериш и корелацията между състоянието на бюста ти и нормативно изискващото се такова





Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Читмт]  
Автор пТичка ()
Публикувано23.03.13 10:43



ми ако не го кефи мацката, където му се е лепнала да го сваля как мислиш дали пък няма да му е неудобно просто да я отреже, тъй като въпреки всичко тя му почесва егото и вдига самочувствието?






Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: пТичка]  
Автор Читмт (летяща метла)
Публикувано23.03.13 11:23



Да, естествено, но въпросът е в това, че му е по-яко някоя да му чеше егото. А че му е неудобно да я отпрати няма нищо общо със стеснителността



***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: шyндa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.13 12:43



Ъъ... мислех, че си мъж. Независимо от ника ти.
Лелее, съвсем се обърках.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор GAYA ( )
Публикувано25.03.13 14:43



Да, отпадат, поне за момента. :) Не виждам и никога не съм виждала смисъл да се съревновавам. Но може да има друго- може за момента да не се познавате достатъчно добре и затова интереса да не е още голям. Затова казвам "за момента", но по-късно нищо не се знае.



Тема Re: Отпадналият вариантнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.03.13 14:49



Не ми се е случвало - аз кат се свалям, се свалям от раз. Все е любов от пръв поглед.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.