Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Колко често  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано22.03.13 19:46



се сещаме за приятелите си?
Днес моята приятелка от детството ми има РД, с нея не сме се виждали от години, но въпреки всичко е в сърцето ми. Поздравих я, но си остана гадния привкус, че все нямаме време да се виждаме по-често....


Като слушам тази песен, виждам морето, нея и хиляди незабравими емоции....



Тема Re: Колко честонови [re: ШokoЛaдa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 20:23



Емоционалната близост е най-важна.
Разстоянието и времето са неща, които не винаги могат да се преодолеят лесно.

Главното е да знаеш, че в най-трудните ти моменти приятелите мислят и са духом с теб.





"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко честонови [re: saksun]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано22.03.13 20:25



Много хубава и смислена песен и много добър певец. Аплодирам!



Тема Re: Колко честонови [re: Xюppeм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.13 20:26





"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко честонови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 20:49



Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш.
За да има нови срещи, първо трябва да има сбогуване. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота.


"Илюзии" от Ричард Бах

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.


Тема Re: Колко честонови [re: saksun]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано22.03.13 20:51



Така е.....но понякога вместо да създаваме спомени, се връщаме назад за да ги търсим...


Днес обаче, като се чухме за пореден път, си обещахме, че това лято ще е различно........все за хубавите неща и емоции нямаме време....а после се чудим защо сме изнервени и озлобени....
Приятелите са хората, с които се чувстваш уютно и добре ......а с нея и още една девойка, бяхме като сестри...баси как ни завъртя този тъп живот...сега средствата за комуникация са ни телефоните и нета...
Май трябва промяна....



Тема Re: Колко честонови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано22.03.13 20:56



Тц, аз си искам в този живот да е....

.....
Знаеш ли има хора, с които може от години да не сме се виждали и чували, но в момента на срещата, просто душата ми пее...
Колко малко му трябва на човек да е щастлив и доволен и понякога се чудя ослепяхме ли, оглушахме ли, та зорлем си правим живота черен...ама май най-правилната дума е, че оглупяхме..................



Тема Re: Колко честонови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava ()
Публикувано22.03.13 21:10



Ти пък къде отиде на другият край? Имаше и варианта, "след броени мигове".



Моето виждане на нещата .... когато сме свързани с дадени хора, чрез душите и сърцата си, колкото и време да мине в което не сме ги виждали, в момента на срещата си то сякаш изчезва. С хора, които ни свързва разума, но не са докоснали сърцата и душите ни, и след няколко месечна раздяла, се чувстваме вече като чужди. .... Ако даваме по-често думата на сърцето си, а не на разума си, живота може би ще е по-щастлив и ние самите по-доволни.

Но може и да греша, кой знае.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Колко честонови [re: ШokoЛaдa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.03.13 21:12



много често. отварям скайпа и ме връхлитат вълни от неща, които мога да ги питам или искам да им споделя. и се спирам.



Тема Re: Колко честонови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано22.03.13 21:17



Уфффф...аз много не правя разлика между обич с разума и обич със сърцето...все е обич.
Знаеш ли, по принцип ако си забелязала, трудно използам думата обичам те, защото просто за мен не е само дума, а тя е изпълна и с емоции. Та днес се замислих на колко човека мога да я кажа....близки хора, приятели, роднини, семейство.....ми оказа се, че наистина обичам доста хора...


Ама лошото е, че дните за размисъл са ми кът....днес бях сама и имах цялото време за размисъл...полезно беше...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.