Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 24.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема За последно!нови  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 21:28



Съжалявам, че ще се почувства наранен, на не зная как по-ясно и директно да го кажа, напиша, че да бъда разбрана правилно.
Още като си писахме преди да се видим изрично му обясних, че не си търся гадже, но ми е интересно да се запознаем. Казах му, че единствено мога да му бъда приятел.

Не спря да ме сваля.
Не е глупав, не е тъп, не е грозен и не е неспособен. Изопачава истината и я разкрасява неописуемо много.
НИКОГА, ама НИКОГА не съм му давала надежди за връзка. Немислимо е. Аз връзките от нета не ги признавам. И не ги подкрепям. Патила съм и съм си научила урока.

Но той, въпреки опитите ми да го спра, продължи да си въобразява и стана точно това което забраних - взе, че се влюби.

Аз не само не мога, а и не искам да отвръщам на това. И няма да отвърна на подобни чувства по ред причини, първата вече я написах.

Престанете да ми спрягате името с неговото.
Той явно не ме разбра от самото начало, въпреки, че бях директна.

Дано поне останалите да го осъзнаят.



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.03.13 21:32



е да.. сега остава и да се извинавяш до края на живота си. айде стига. влюбил се бил- хубу. поне нещо е "направил". пък колко е влюбване .... на мен ми прилича на амбиция.



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано19.03.13 21:33



Аз връзките от нета не ги признавам. И не ги подкрепям. Патила съм и съм си научила урока.

И аз получих същия горчив урок няколко пъти. И разбрах, че връзки от интернет просто не стават. Тепърва ми предстои да изучавам защо става така?


А той Блъд2 в коя ли не беше влюбен...та сега разбирам, че и в теб бил влюбен и вече нищо не ме учудва....



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано19.03.13 21:36



абе, в тоя клуб само се влюбвате. никой ли не прави секс?



Тема Re: За последно!нови [re: Nazgulll]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано19.03.13 21:38



Правил съм секс един път само с една която чат-пат пишеше в този клуб, но това беше много отдавна.



Тема Re: За последно!нови [re: FilerO99]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 21:38



Връзките от нета се провалят, защото човек първо опознава писането и мисленето на някой. А този някой пише по определен начин, за да привлече вниманието към себе си. Ако има жив контакт се виждат мимики, чува се тона. А тези неща са много издайнически за искреността и истинността на поведението на отсрещния човек.

След като вече са се запознали двама души в нета на живо, те надграждат вече изградения виртуален образ, който е фалшив от самото начало.
От там насетне единственото, което може да се случи е разруха на отношенията. По простата причина, че са основани на илюзия и въображаеми представи.
Това е като да се срути къща построена върху балон. Куха работа.

Може и да има успешни интернет връзки, но те са толкова малко, колкото са малко и абсолютно щастливите дълги реални бракове.



Тема Re: За последно!нови [re: Nazgulll]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано19.03.13 21:38



никой Блъди, никой!Раздвижи си дебелия гъз и потърси подобна теб в реала





Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано19.03.13 21:39



Ама ми каза, че искаш да си ми приятел, а после ме отхвърли.

Стана ми гадно, да знаеш.



Тема Re: За последно!нови [re: Bлeчyгo]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано19.03.13 21:40



къв блъди, бе калъф. освен това, кво става, пак ли си насъбрал мъжкарин? я, по-полека го давай.



Тема Re: За последно!нови [re: Oбичaм]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 21:41



Ти не търсиш приятел, Блъди. Ти искаш жена, която да те спаси от изискванията на обкръжаващата те среда. Искаш секс, искаш храна, искаш жена, но не искаш приятел. Опитваш се да си внушиш, че искаш приятели, но много добре знаеш, че значението на тази дума за теб е непонятно.

П.П.: Зная че ти е гадно. Но друг начин не остана по който да спра въображението ти. Жестоко е, но поне е рязко и ще ти мине бързо.
Съжалявам, че ти отвърнах на бележките и се срещнах с теб. Не съм искала да ставам причина за нечие нещастие. Ако знаех, че ще се стигне до тук, никога не бих ти отвърнала на нито един пост.

Редактирано от Xюppeм на 19.03.13 21:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.