Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 23.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: За последно!нови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.03.13 00:51



Я се прочети в друга тема от преди няколко дни как се изказваш за Птичка и мен. Ни в клин, ни в ръкав.

Подчертавам, абсолютно непредизвикано от никоя от нас. Какво си ни нарочил, не разбирам.

Никога не бих споменала, че ми пишеш глупости на лични бележки, ако ти сам не се беше похвалил.

Не те чета. Не пиши. И сега виждам светещото писъмце.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За последно!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор military_mind (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано20.03.13 00:54



Дразни ме, да ми е по-сладко после..





Тема Re: За последно!нови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано20.03.13 00:55



Ти добре ли си?Нали първа ме определи като хомосексуалист в темата на Експакт?Аз да не съм ти някоя от отрепките с които ти спиш, че ще търпя подобно отношение? Намерила си църква да се кръстиш!

Саксън, ти какво искаш от мен?КАКВО ИСКАШ ОТ МЕН???



Тема Re: За последно!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано20.03.13 00:55



Аз се страхувам от всичко, но се боря със страховете си, като се изправям срещу всичко.

sol lucet omnibus


Тема Re: За последно!нови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.03.13 01:00



Легни и се наспи. Не си в състояние да разсъждаваш сега.
Какво й е на темата на expat?

Няма да чета обидните ти бележки. Написах ти да не ми пращаш такива. Нямаш известие за прочетена на последната, нали?

Всъщност аз се чудя какво искаш от мен.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За последно!нови [re: Polydeuces]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано20.03.13 01:00



Е, то всички сме така...ама важното е, че не те е страх от дебели жени...т.е. от гледката на такива...я, виж Назгул как побегна...

...горкият сигурно трепери от ужас и погнуса.........



Тема Re: За последно!нови [re: military_mind]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано20.03.13 01:04



Ааааааааааа чакай сега, аз на теб не съм ти в категорията и годините, стара съм и не съм толкова пъргава...срещу теб ще застане девойче, което да ти отговаря на възможностите....
Тя ще бъде избрана по Д-то, нали там се заглеждаше, та като я видиш и да забравиш да стреляш...





Тема Re: За последно!нови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано20.03.13 01:05



Аз абсолютно нищо не искам точно от теб и бих желал да не ми отговаряш на постингите и да престанеш да се занимаваш с мен. Ето сега ти обяснявам като на малко дете и дано разбереш от добро...



Легни и се наспи. Не си в състояние да разсъждаваш сега.
Какво й е на темата на expat?


НЕ МИ КАЗВАЙ КАКВО ДА ПРАВЯ!АЗ НЕ СЪМ ЕДНА ОТ ОТРЕПКИТЕ ДЕТО ТЕ ЛАШКАТ ЗА ДА МИ ЗАПОВЯДВАШ КАКВО ДА ПРАВЯ!





Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.03.13 01:10



Ще ти кажа само едно, Хюррем. Във връзка с това, че споменаваш за отношения, възникнали в Интернет.

Пази се! Има не само досадни мъже, които можеш да срещнеш във виртуалното пространство.
Но и злобни, отмъстителни.

Не визирам твоя ухажор. Пиша го така... като нещо изпитано.

Има и свестни, обаче. Нека съм честна.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За последно!нови [re: FilerO99]  
Автор лчг (Крокодил)
Публикувано20.03.13 01:12



Ей мухъл, лягай и не провокирай повече момичето!

заради подобни твои изстъпления от подобен род не пишат тук, такива интелигентни и интересни хора, като нея!

Бан за теб, ша та еба в боклука!

Редактирано от лчг на 20.03.13 01:12.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.