Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано19.03.13 21:43



Всичко търся. И жена търся, и приятели търся. Ти ли ще ми говориш за приятели, като дори и тука в клуба постоянно се изказваш против твоите приятели? Не може ли поне веднъж да не бъдеш права?



Тема Re: За последно!нови [re: Oбичaм]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 21:46



Разбира се, че ще се изказвам против някой, който не ми допада и който провокира в мен негативни емоции. Нали клуба е за споделяне.

А приятелството можеш да го разбереш, ако сам се обичаш и сам на себе си бъдеш приятел. Тогава и към другите ще се държиш приятелски и ще им бъдеш приятел.

П.П.: На много хора съм приятел, но малко са приятели на мен. Дано разбираш какво имам предвид. По-точно няма как да го напиша.

Редактирано от Xюppeм на 19.03.13 21:48.



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано19.03.13 21:47



А като си ми приятел и знаеш, че търся и жена, не може ли ти да ми намериш някоя или съвет да ми дадеш?

Все аз съм виновен, все аз, а вие се държите супер добре. С какво съм те обидил?



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано19.03.13 21:47



Връзките от нета се провалят, защото човек първо опознава писането и мисленето на някой. А този някой пише по определен начин, за да привлече вниманието към себе си. Ако има жив контакт се виждат мимики, чува се тона. А тези неща са много издайнически за искреността и истинността на поведението на отсрещния човек.

Това реално погледнато означава, че аз СЪМ истинско чудовище. Чудовищен начин на мислене, чудовищни постъпки, чудовищна личност. Никоя нормална жена никога не би се хванала с чудовище като мен. Впрочем тази чудовищност се вижда, се излъчва от мен и в реалността като смея да твърдя, че вече имам определена степен на тъмно излъчване което особено силно се набива в очи когато си сложа слънчевите очила....






След като вече са се запознали двама души в нета на живо, те надграждат вече изградения виртуален образ, който е фалшив от самото начало.
От там насетне единственото, което може да се случи е разруха на отношенията. По простата причина, че са основани на илюзия и въображаеми представи.
Това е като да се срути къща построена върху балон. Куха работа


И това също е вярно, но просто противоречи на първия абзац. Аз каквото пиша това го и мисля. Какъвто съм в интернет конкретно в дира такъв съм и навън в реала. Единствената реална разлика в реалната ми проекция е, че там съм доста по-предпазлив и лицемерен.

Казваш отношенията се рушали като спукан балон?Да, това е твърде точно обяснение и вече ми се случи няколко пъти във връзка със запознанства в интернет с жени. Но питам аз защо запознанствата ми с мъже от интернет ми вървят понякога идеално, а с жени никога?Защо??



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано19.03.13 21:50



"На много хора съм приятел, но малко са приятели на мен. Дано разбираш какво имам предвид. По-точно няма как да го напиша."

Знам, на много хора си приятел, само аз не съм ти приятел и не ме искаш за приятел. Благодаря за комплимента.

За останалото, няма да го коментирам. Ти все си права и знаеш всичко.



Тема Re: За последно!нови [re: FilerO99]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 21:51



Ами не зная защо с мъжете отношенията ти не се развалят.

Може би защото не е намесен сексуален елемент.
Все пак когато има сексуален подтекст в едни отношения, то те се променят и са различни. Зависи може би кой как подхожда към другия.



Тема Re: За последно!нови [re: Oбичaм]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 21:54



Както винаги ти си "Криворазбраната цивилизация". Но да, имаш право. Сам го постигна.



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор FilerO99 (soul eraser)
Публикувано19.03.13 21:55



Знаеш ли точно какво се получава при мен?С две думи казано получава се, че жените на които налитам в интернет са егоистки, а аз съм просто чудовище. В момента в който осъзнаят чудовищната ми същност веднага бягат за да не пострадат сериозно!



Тема Re: За последно!нови [re: Xюppeм]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано19.03.13 21:58



Давай. Много ти харесва да ме унижаваш, добре ти се отдава.



Тема Re: За последно!нови [re: FilerO99]  
Автор Xюppeм (:))
Публикувано19.03.13 22:00



Ако търсиш жени в нета, за да ги смачкаш и да си отмъстиш чрез тях на цялото женско съсловие е нормално да си теглят двигателя. Особено ако са егоистки.

Не зная точно колко голямо чудовище си, но не оспорвам факта. Има чудовища и чудовища. Едните никой и нищо не може да ги промени, а другите се променят заради нещо или някой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.