Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Много обичам да дразня работницитенови  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано17.03.13 09:28



Направо ви казвам повечето простосмъртни българи копче не могат да ми кажат и много обичам да дразня хората най-вече с пари, коли и лични постижения. Особено много обичам да дразня работниците и бачкаторите като целта ми е да насаждам социално напрежение в обществото. Ето например когато човешките робове работници-цървули с техните мръсни, окаляни и миризливи дрехи, с техните кални и прогнили опели пълни с ъглошайфове, бор-машини, къртачи и лопати се наредят на опашка в някой квартален магазин аз много обичам да влизам стилно облечен и не просто с пачка, а направо с тухла от поне 4-5000 лева в мен. Аз ухая на скъп марков парфюм, обувките ми лъщят и съм гладко избръснат, а те миришат на труд и на лайна, обувките са им кални и не са се бръснали от седмици! По този начин им показвам какви са нищожества и колко ниско стоят в обществото и аз на техния фон какво представлявам.


Аз отдавна още на 22 годишна възраст съм произнесал следната гениална мисъл превърнала се в истинска социална норма - за народа труда, а за мен парите. Това е моето разбиране за истинската социална справедливост. Труд, труд, труд и само труд!Това, това, това и това!Труда за народа, а за мен парите!

-Батка, кога ще ни платиш?
-Аре батка днес не ме занимавай!Аре понеделник звънни, аре не днес!
Аре сряда, петък, аре неделя!Аре би си мамата!....



Тема Re: Много обичам да дразня работницитенови [re: FilerO99]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано17.03.13 09:40



Абе Файле...
Бах та в комплексаря!


Кой знае ко тъ мачка твоя бос, чйто задник пазиш/охраняваш/
Н'тъ ли кара, да му лижеш сутрин обувките, за по-голям блясък, или задника след като се изсере, вместо мокра кърпичка?



Тема Re: Много обичам да дразня работницитенови [re: шyндa]  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано17.03.13 09:43



Моя шеф е много точен мъж и никога никой не е мачкал. А моята икономика е на две нива. На първо ниво получавам 350 лева на месец и като платя всички сметки оставам с няколко лева за билети за градски транспорт, но на второ ниво се въртят десетки хиляди.

Никой не може да ме накара да му лъсна обувките даже и насила.



Тема Re: Много обичам да дразня работницитенови [re: FilerO99]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано17.03.13 09:46



Хубуу, ма за гъза нищо не казваш, начи... е доста вероятно





Тема Re: Много обичам да дразня работницитенови [re: шyндa]  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано17.03.13 09:47



Каква за гъза?Да не мислиш, че чета всички глупости които ти пишеш?



Тема Re: Много обичам да дразня работницитенови [re: шyндa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано17.03.13 09:48







Тема Re: Много обичам да дразня работницитенови [re: Bлeчyгo]  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано17.03.13 09:50



Да, работил съм като общак през лятото на 2011та година и не ме е срам. Особено се гордея от факта, че не съм плащал никакви данъци. Защото един мъж трябва да може всичко, а не като вас само да пише глупости в интернет и да се прави на велик.



Тема . Много обичам да дразня работницитенови [re: FilerO99]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано17.03.13 10:07



.....



Тема Re: . Много обичам да дразня работницитенови [re: Bлeчyгo]  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано17.03.13 10:09



Я кажи, моето момче, аз колко пари имам и ти колко пари имаш??





Тема Re: . Много обичам да дразня работницитенови [re: FilerO99]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано17.03.13 10:11



Имам 3-и кубика киреч.Ако дойдеш да ги разбъркаш, може да имаш10-ет кинта






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.