Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мразя ви, всички ви мразянови [re: FilerO99]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 17:22



"Да диктуваш на хората те какво да правят. Нима това не е сладко? "

На едни хора хората дават всичко, а на други не дават да ги командват. Лесно е като имаш способности и таланти по рождение и да командваш.

"А ти понеже си в много лоша позиция трябва да разчиташ на маневрена стратегия. Разбираш ли какво ти пиша?"

Разбирам. Да ми е все едно всичко.



Тема Re: Искам и апелрим за БАНнови [re: FilerO99]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 17:24



А жените, които мразят 100 пъти повече хората от мен и мъжете, но нарочно пускат теми колко много обичали света и мъжете, имат ли правото толкова много да мразят? Имат ли право жените да насаждат толкова много омраза в форумите, че дори да се правят че ги свалят, че обичат мъжете и хората и тем пособни глупости? Смяташ ли, че те са по-малко безобидни, по-малки манипулаторки и насаждат по-малко омраза в хората?

Хайде кажи ми коя жена са баннали?

Редактирано от Oбичaм на 16.03.13 17:29.



Тема Re: eh ehe ehнови [re: Oбичaм]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано16.03.13 17:26



Знаеш, че тук всички те обичаме, ама излез от тоя комп и тръгни към живота! Тия виртуални възторзи няма как да ти донесат удовлетворение! Направо си погубваш младините ей. Направци нещо, ако ще един сайт да е , ако ще една дйрвена количка, знам ли! Нещо сътвори макар да ти се вижда банално, ще видиш, че е по смислено от рев по гени и н'ам кво си!



Никой не е станал пророк в собственото си село

Тема Re: eh ehe ehнови [re: Casandra]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 17:28



Никого не обичате. Схванахте ли го най-накрая?



Като не мога да творя, как да сътворя нещо? Хората обичат по-способните от мен, които правят по-хубави неща.



Тема Re: Мразя ви, всички ви мразянови [re: Oбичaм]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано16.03.13 17:31



Имаше един американски филм, Форест Гъмp, страхотен е , трябва да go gledash, da видиш какво прави един човек с наистина окаяна генна конфигурация, само защото ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА; ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ!



Никой не е станал пророк в собственото си село

Тема Re: Искам и апелрим за БАНнови [re: Oбичaм]  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано16.03.13 17:31



Роксана където отиде да пише независимо в кой клуб навсякъде я гонят и банват.
Само че тя не е манипулаторка и гаднярка и донякъде си прав, че най-лошите жени в дира не само че никой не ги пипа въобще, ами и още през 2006та година те станаха протежета на администрацията. И каквото става тук в интернет конкретно в дира това на практика се случва и в цялата държава защото дира е едно не толкова малко огледало на българското общество. По същия начин се издигат българските политици от долу от калта на обществото се издига мръсотията която ви управлява.



Тема Re: Мразя ви, всички ви мразянови [re: Casandra]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 17:33



Филмите са противоположност на действителността и затова са интересни.



Тема Re: Искам и апелрим за БАНнови [re: FilerO99]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 17:34



Така е. Тука има някакъв матриархат. Естествено, в цялата държава е така. Да са осъдили една жена за корупция?



Тема Re: Искам и апелрим за БАНнови [re: Oбичaм]  
Автор FilerO99 (НАЦИСТКО КОНТЕ )
Публикувано16.03.13 17:40



Не но са разстрелвали бизнесдами точно за корупция.





Тема Re: Това някакванови [re: FilerO99]  
Автор Casandra ((изпитана))
Публикувано16.03.13 17:41



фобия ли ви е,от жените, какво?
аз съм против бан-ването на когото и да е, само ако има крайно нецензурни думи, админите да ги заместват с рисунка на някое нежно цвете, например магарешки бодил



Никой не е станал пророк в собственото си село


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.