Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споко!нови [re: Oбичaм]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано16.03.13 22:59



Нищо не знаеш, ти!



Тема Re: Споко!нови [re: Oбичaм]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.03.13 23:05



Блъди, ще бъда болезнено откровена, но според мен това са най-честните взаимоотношения между хората.
Та искаш ли да ти кажа аз как те приемам като жена...и етапите в които премина...?
Отначало ти съчувствах, не те съжалявах, а съчувствах, защото мислех, че си в депресия, че не можеш да се оправиш сам и т.н.
След това взех да ти се ядосвам, защото колкото и да е паднал и слаб човек, той търси начини да се изправи, а при теб такова желание нямаше...
След това пожелах да те видя, защото вида говори много и то не по-точно вида, ами начина на комуникация, държание и т.н.
След като те видях ми стана абсолютно безразличен. Сори, но е така и то не за друго, а защото просто ти си избрал една игра, която играеш и така си се заплел в нея, че не полагаш никакви усилия да излезеш от нея. Докато се правиш на безпомощен и само мрънкаш, няма да получиш нищо. Разбери го.
Сигурна съм, че моето мнение едва ли те интересува, но просто ти давам повод за размисъл, ама това при условие, че искаш да мислиш. Промени поведението си и ще видиш колко много ще спечелиш от това, ти можеш, но не искаш, защото така ти е по-лесно.
Това е.

ПП повярвай че съм откровена и нямам за цел да те обиждам или пък да ти давам оценки. Голям си, можеш и сам да го правиш, но си поел по сбъркан път и ако не се осъзнаеш, губиш.



Тема Re: Споко!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 23:11



Естествено, че каквото и да направя все няма да получа. Това е съдбата.



Тема Re: Споко!нови [re: Bлeчyгo]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано16.03.13 23:13



Знам по-добре от теб какво иска тя, също така знам, че е глупава, а не влюбена. Но не съм аз човека да я уча как да се държи. Аз не мога да уча хората.

Редактирано от Oбичaм на 16.03.13 23:14.



Тема Re: Споко!нови [re: Oбичaм]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.03.13 23:16



Сега не ме вкарвай пак в безсмислени разговори. Казах ти каквото имам да ти кажа, ако искаш се замисли, ако искаш отдай несполуките си на гени, на съдба, на каквото си искаш, но ще бъдат пак празни приказки.
Ключът е в теб, ключалката също..решавай дали да захвърлиш ключа и да се въртиш безпомощно около ключалката....или да отключиш и да излезеш от този мрънкащ затвор, който си си създал сам.
Това внимание което получаваш в момента отдавна не ти е достатъчно....поне така смятам, но ти си решаваш.



Тема Re: Споко!нови [re: Oбичaм]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано16.03.13 23:18



Какво иска тя?



Тема Re: Споко!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано16.03.13 23:19



Дай му 200лв за момиче





Тема Re: Споко!нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.03.13 23:22



бЕгай пък ти оттук, че си ми черен тази вечер....





Тема Re: Споко!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано16.03.13 23:24



Еййййй, само да стане въпрос по същество и става черен човек


приятелството си е приятелство, ама сиренето.....



Тема Re: Споко!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано16.03.13 23:26



Наистина, махам се, че и ако ти започнеш да ме сваляш на лични, като ме провокираш .....няма да го понеса






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.