Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Наркотиците....нови  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 14:13



има ли по-гнусно нещо от тях? И те не са ли пак някакво средство за бягане от реалността или пък е мода, или глезотийка?

....Гледах един филм, който ме разтърси до мозъка на костите ми, не е истина как тези вещества могат да превърнат човека в звяр, човещината в озверяване, а тялото в руина...Не знам да ми е жал ли за наркоманите или да им се ядосвам....
За капак, слушах и тази песен...




Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.03.13 14:22



Пробвала ли си?

sol lucet omnibus


Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 14:27



Да, има по-гнусно от наркотиците. Това са малоумните лелки, които "са гледали някакъв филм" и вече всичко им е ясно.

Хайде, шоколад, сподели твоя опит с наркотиците. Какво си пробвала? Колко пъти? Тия дебилни номера с "гледането на един филм" минават само пред деца до 10ти клас.


Наркотиците са нещо страхотно и трябва повече хора да ги използват.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Polydeuces]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 14:28



Не, никога не съм пробвала.
Но знаеш ли от какво съм бясна? Как може, телевизиите да ни облъчват с какви ли не предавания, а да няма някаво образователно или научно...или знам ли и аз какво предаване, за вредата от наркотиците. Даже защо да не е и поредица, за вредните навици. Ако не бях си свалила и гледала този филм, знаеш ли колко неща нямаше да знам....
В сбъркан свят живеем и това си е....



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 14:30



Скрий се някъде, ако обичаш. Как изобщо можеш да коментираш нещо, при това толкова категорично при положение, че не си го пробвала?

Трябва да направят предавания, които да ни предпазват от необразовани лелички, които се възмущават в интернет.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 14:32



Назгул, наистина не съм в настроение да ти обръщам внимание на глупостите...
Ако имаш мнение кажи, но не се занимавай с мен. Нито съм ти на годините, нито на акъла...
Наркотиците са нещо страхотно и трябва повече хора да ги използват.
Е, нЕма що...страхотен съвет...





Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 14:33



Да, съвета е страхотен, защото идва от човек, който има опит и знае за какво говори. Малоумно звучиш ти и твоите съвети, която през комунизма е чула, че "наркотиците" са нещо лошо и сега се прави на много морална. Тъй, че не ми се прави на много умна и загрижена по темата, а се образовай!

Редактирано от Nazgulll на 04.03.13 14:34.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 14:34



За последен път ти казвам, не се занимавай с мен...не ме карай да изригвам...
Надявам се да усещаш по писането ми, че въобще не съм в настроение да търпя такива като теб....спри се да не става мазало....



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 14:36



Тая па, селската кокошка се наежи, ти изобщо знаеш ли къде се намираш? NEWSFLASH - не си във вас, тъй че по този начин ще говориш на мъжа си.

Сега обясни как може да коментираш неща, от които не разбираш? На много умна ли се правиш?

Редактирано от Nazgulll на 04.03.13 14:36.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 14:38



споко де, не ти ли е любопитна неговата гледна точка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.