Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: Hoй]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:21



Като не ти е интересно що се обаждаш?



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 15:28



ми да ти кажа говори ми, щото аз и без наркотици, често съм в такива състояния та нищо ново и по-прекрасно от това което е без тях
бе може ли да съм си друсана некак по рождение





Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 15:31



Ако хвана човек, който да разяснява на дъщеря ми, ползата от наркотиците, не се съмнявай, че жив няма да го оставя... нали знаеш, че във всеки от нас дреме звяр...малко неща са способни да пробудят моя.....но специално комбинацията зарибяване-наркотик-дете...ме изкарва от релси. И не само за моето дете, по принцип.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:32



To затова идващото поколение за нищо не става. Трябва родителите малко повече да се образоват по проблемите на децата.

Редактирано от Nazgulll на 04.03.13 15:33.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 15:34



Ти определено нямаш връзка с главния....



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (gees)
Публикувано04.03.13 15:35



Всичко изброено от теб, според човека, ситуацията, битието, съзнанието ... винаги е имало наркотични вещества.
Знаеш ли, че шаманите са били най-големите наркомани?


Не е имало древен празник в който да не са се използва наркотични вещества ... "билки" в огъня, алкохолна напитка, лула на мира и какво ли още не ... да не говорим за наркотиците давани на войниците във Виетнам и други войни.
В повечето случай при злоупотреба .... по-скоро е бягство от реалността.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано04.03.13 15:36



Не, че не ми е интересно, не ми е интересно да обиждаш, което си е спам и е безмисленно.Дали ме разбра?И да не си ще го преживея..



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:40



Ама защо? Така и не успях да разбера.

За мен например човек, който няма връзка с главния е да употребява пред детето си най-силният и най-опасният наркотик, а в следващият момент да обяснява колко били страшни наркотиците. Света е шарен.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано04.03.13 15:42



Я да те питам, това наркотиците само за богатите ли са, щото бедния човечец как може да си ги позволи?


Ще те чета довечера, че сега излизам....

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Редактирано от Hoй на 04.03.13 15:43.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 15:51



Нещо интернет пространството ми идва в повече...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.