Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано05.03.13 13:29



Ах, колко страшен наркоман бе





Тема Re: Наркотиците....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 13:31



Не, не зле си и още един куп обидни епитети. Не вярвам, че си софийска лелка. Гражданите на София не съдим хората по това дали взимат наркотици или не, ние сме космополитни личности и знаем за какво става въпрос.

Кой знае от коя дълбока провинция си се домъкнала да се жениш за софиянци.



Тема Re: Свободатанови [re: Polydeuces]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано05.03.13 13:34



Абсолютно вярно...заблуждавайки себе си, заблуждаваме и околните.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.03.13 13:43



Тц...от 1890г. родата ми живее в София, но това не е толкова важно:))...сори...съпругът -последния е от Пловдив, м аго напраИх софийско парче...хаха:))...съжалявам, но наркоманията е възможно най-отвратното нещо. И не ми обяснявай за зарибяващите...който има акъл в главата към подобни неща не посяга...безакълните-да се оправят!

И на мен като бях на по 20 и кусур години-сега съм на 50 са ми предлагали. Мдааа...имаше едни гръцки студенти дето ми подаваха и цигарка марихуана...казваха, че имало и по-интересни неща. Ами отвратено напуснах купона...с подобни съм избягвала да общувам...просто не ме влече. Всеки, повтарям, който има акъл в главата си няма да посегне и към фас марихуана дори...като нямат акъл, да се оправят...не сме им длъжни!!!

Абе погнуса изпитвам от наркомани, гейове и пияници...казах ти!



А ти ако си по-интелигентен просто ще приемеш, че има и такива мнения и няма да се драчиш с хората околовръст:))...е, разчитаме на такива като теб, помощните на наркоманите. Помагай им там с душа и сърце....желая ти успех
Аз лично предпочитам превантивните мерки относно децата! Не когато вече е късно. Знам какво говоря...имам и щерка на 27г. дето бяга като дявол от тамян като чуе за подобна напаст и избягва разни познати и компании с подобни елементи. Просто има акъл и го използва:)) ...несретниците и изпадналите не мога да ги мисля, защото САМИ са си виновни! Това е

п.с. леля ти трудно мое да ядосаш или обидиш по клубовете тук...така, че си подскачай и пиши на воля-не ми пречиш
Ай със здраве:))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Наркотиците....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.03.13 13:44



Ко туй наркоманче тъдява ве?



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Точнонови [re: Polydeuces]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано05.03.13 13:46



това исках да кажа - има много по-разрушителни неща от наркотиците, но те не са забранени.

Това е положението - свиквай



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Bлeчyгo]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано05.03.13 13:48



Аз не мога да разбера само агресията,която излъчвате,иначе,че отказвате да мислите е ясно.



Тема Re: Основата...нови [re: Nazgulll]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.03.13 13:54



Ако все пак започнеш да задълбаваш с наркотици по някакъв повод и случай...гледай да не се окажеш на среща с Доки и колегите му...ще видиш мнооого бели престилки:))



Що така си нервен...нещо недостатъчна доза ли?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Наркотиците....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 13:54



Значи, Лиза, не знам кой заблуждаваш. Провинциализма ти струи от ушите.

Иначе не разбрах какво искаш да кажеш с тоя пост. Моята майка също си мисли, че бягам като дявол от тамян от наркотиците. Нищо чудно да сме се напушвали със щерка ти, докато ти си писала неща от сорта на "Абе погнуса изпитвам от наркомани, гейове и пияници" в интернет.

Останалите глупости няма да коментирам, тъй като са идиотски.

Редактирано от Nazgulll на 05.03.13 14:00.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Sarfa]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано05.03.13 13:55



Знаеш ли винаги ми е било интересно, защо хората на различно мнение от твоето, да не могат да мислят? Нали не се вземаш за някакъв капацитет, който каквото каже и това е.






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.