Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.03.13 17:10



Изчаках да ви попрочета за да видя кой какъв капацитет е.

Шоколад, наркотиците са шитня, но хората които ги ползват, болшинството са се подхлъзнали по един или друг начин. На тях гледам като на болни.

Назгуле, ти си бетон армеев. Квото и да ти напиша все ще си останеш такъв.

sol lucet omnibus


Тема Re: Наркотиците....нови [re: пТичка]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 17:11



Честно казано не разбрах какво искаш да кажеш. Твърдиш, че било примитивно да се пробва нещо, за да се разбере и се обосноваваш на някакъв пример на твой приятел с някакъв кон и в същото време говориш адски компетентно за това как се ставало наркоман и какво щяло да стане.

Не, птичка, за съжаление говориш пълни глупости.

Не, не е примитивно да пробваш нещо ако искаш да го разбереш. Примитивно е да твърдиш, че разбираш от нещо, а пък ти да не си го пробвала. Така правят децата, а те мислят примитивно.

Примера с приятеля ти е безумен и няма нищо общо с темата. Естествено, че ако приятеля ти ако не иска да прави секс с мъж или с кон няма да го направи, но има хора които го правят.
Това важи за много неща от живота, за секса с мъже, за секса с коне и за употребата на наркотици. Не знам точно какво искаше да кажеш с тоя пример. Като не искаш, не използвай наркотици, това си е лично твое решение.

Долната част на поста ти няма да я коментирам, защото показва пълно непознаване на темата и говорене на общи приказки, които мога да чуя всяка вечер от бабите пред входа.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Polydeuces]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.03.13 17:13





sol lucet omnibus

Тема Re: Наркотиците....нови [re: Polydeuces]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 17:13



Това е съвсем друг проблем - за пристраните хора, които наистина са тежко болни и имат нужда от адски много помощ. Тук провинциалните лелки ги наричат наркомани и сволоч. Чудно ми е ако някой ден тяхното дете има подобен проблем как ли ще реагират, сигурно ще го изгонят на улицата, както повечето българи.

Не всички наркотици са шитня, факта че все повече и повече се легализира по света говори именно за това.

Редактирано от Nazgulll на 04.03.13 17:15.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.03.13 17:18



А добре, мислех, че пак ще се дъвчем. Истината е, че малко или много всички са алкалоиди и токсични. А кой как действа е тема на друг и по-лежерен разговор.

Не мога да кажа дали трябва да се забранят напълно. Защото се получава ситуацията със сухият режим, увеличеното търсене, потребление и незаконни финансови потоци. Не съм толкова умен, за да имам верен отговор.

sol lucet omnibus


Тема Наркотиците...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано04.03.13 17:20



са наистина най-прелестното нещо на света и благодарение на тях милиони човешки същества се чустват на "седмото небе".Освен това,голяма част от приходите на цели държави(Афганистан напр.)идват от продажбата им.Т.е има и икономическа изгода.Благодарение на тях са написани невероятни произведения на изкуството,е и нарисувани,т.е.творческия потенциал се открива благодарение на тях.
Най-достъпна е марихуаната-силно обезболяващо,ползва се и при злокачествени форми на глаукома официално в някои държави.Предизвиква добро настроение,безпричинен смях,но понеже често се комбинира с алкохол,махмурлука е гаден.Обикновено се почва с една цигарка,после с повече и накрая за да си работоспособен трябва да дърпаш често.Ма доста често,вкл. и в работата.Прилича доста на алкохолизма-искаш си дозата още от сутринта.За това и голяма част от "пушачите" или "тревопасните" минават на нещо по-съществено.Кокаин или хероин.Най-често първото.Ма ще караме по ред.
Гъби и халюциногени-също достъпни ценово,но при тях в повечето случаи халюцинациите са неприятни и дори страшни.Нямат широко разпространение,освен в окултните среди.Е,винаги има и откачалки,но са малко.
Амфетамини-най-разпространеният стимулант.Не е точно опият,а средство за тонизиране и повишаване на капацитета.Лошото е когато започнат да се взимат непрекъснато,а не при екстрени ситуации.Приема им се съпътства със сърцебиене,покачване на кръвното налягане,сухота в устата,покачване на телесната температура.Абе тялото бачка на високи обороти.Много бързо и лесно,при системна употреба,сдухват сърдечния мускул.
Кокаин-дрогата на богатите.Сходен ефект с амфетамините,но без страничните ефекти,както и доста по-мощен ефект.Просто чуството за всесилие,непобедимост и безгранични възможности и мега завладяващо.При някои хора премахва чуството за болка.Кофтито е че е скъпо(говорим за чистия,а не за булумачите,които се продават)и при дълга употреба ти се пробива носната преграда и малко трябва да ти се коригира носа.
Хероин и др. венозни -не са скъпи,намират се навсякъде,обикновенно смесени с какво ли не.Но и малката доза,останала в прахчето,понякога е достатъчна да привикнеш от 1-2 приема.Изключително опасна поради нехигиеничния начин на приложение,бързата умствена и телесна деградачция и тежка зависимост.Най-честа причина за убийства и самоубийства,както и за СПИН,хепатит Б и Ц.
Ученически дроги-мешане на алкохол с Ривотрил,Акинетон и т.н.Първа крачка към стръмния път до дрогата.
Алкохолизъм и тютюнопушене-вие си ги знаете.Все пак това е наркомания,официално разрешена и в ръцете на държавата.Дори се плащат и данъци.
Съжалявам,че експозето ми е толкова кратко,но то е като полата на млада и красива жена-достатъчно дълго,за да те заинтересува и достатъчно кратко,за да е интересно.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Polydeuces]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 17:20



Аз мисля, че всеки човек, които взима наркотици е наясно, че едва ли това, което взима има благоприятен ефект за здравето му. Това, че не са полезни е ясно, но не са и чак толкова вредни (в огромната си част).

Забраната е най-голямата глупост. Никакъв ефект от нея - наркотици може да си купиш от всякъде и един куп млади хора в затвора заради 2 грама трева. Явно това искат лелките в България.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: пТичка]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 17:22



бе хубаво си е, няма си кривя душата
само дето докато свикна половината свят да ме гледа странно ми беше леко зор, обаче и тва мина





Тема Re: Наркотиците...нови [re: Дokи]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 17:23



Пълни глупости. Да твърдиш, че марихуаната отврая пътя към по-тежки наркотици е идиотско. Изобщо целият текст е пълен с безсмислени клишета прочетени от тук от там в нета.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.03.13 17:24



ами как да го кажа по-ясно:

- ако съм наясно, че наркотиците ще ми навредят няма да ги опитам

- ако не ме привличат коне, жени, мъже - не си лягам с тях

ако ще и някой мъж, кон или жена да ми се похвали колко бил секси и колко много щяло да ми хареса преживяването с него или пък с наркотика, който употребява...

сега по-ясно ли стана?

и откъде знаеш дали познавам или не познавам темата?
можеш само да предполагаш, така че и ти говориш общи приказки относно мен, което е забавно





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.