Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.03.13 15:56



Наркомани, пияници, хомо-та и подобна сволач---отврат!



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:56



И на интернет пространството му идваш повече. Мисля, че е време да си вземете почивка един от друг.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:58



Беше ми достатъчно да видя с големи букви, че си доста активна в "Клубът на разведените". Ти един мъж не можеш да задържиш до себе си, никва жена не си, голяма сволоч си, отврат.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 16:21



Тук си прав....излизам в почивка.
Наистина това не е моят свят....



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.03.13 16:29



мдамм, една от многото съвременни болести...



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано04.03.13 16:38



Ти за кои питаш по-конкретно - за козчетата, или за херците?



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.03.13 16:58



твърде е примитивно да пробваш нещо, че да го разбереш

както казваше един приятел - защо да пробвам с мъж, като не ме привлича, тва е все едно да ми кажат, че трябва да пробвам с кон, че да видя какво е...



общо взето, хората които пробват така безразборно в живота
не си докарват нищо добро - е, ок, трупат някаква опитност, тва не може да се отрече, ама доколко тя е приятна и градивна за тях е друг въпрос

а за наркотиците - на всеки действат индивидуално и общо взето си зависи от човека, който е пробвал, щото тва което теб те кефи и размазва, друг може просто да го съсипе... та, какъв е смисъла да пробваш, освен да разбереш кефи ли те, примерно да го правиш с кон или не? ми що пък трябва да пробвам нещо, което знам, че не кефи, а пристрастява, т.е., разболява, да не говорим и че директно си те убива...
джъмбълса ти го каза, ама и ти се правиш на много отворен и голЕм познавач, а всъщност пробването, което прокламираш може само да зариби още някоя и друга наивна и любопитна душица, че нали така зарибяват и всички наркомани техните приятелчета: "знаеш ли кво е гот, пробвай го, кво толкова, всички хора са пробвали" и т.н. от сорта... много е жалко да нямаш глава на раменете си и да бъдеш оставен само и единствено на някакъв животински инстинкт да опиташ непознатото... всъщност, защо ли обиждам животните... ми и те дори, като видят, че някъде е опасно просто не минават от там, а заобикаляяят !



Тема Re: Наркотиците....нови [re: jumbles]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.03.13 17:00





бе може ли да съм си друсана некак по рождение

ма не е ли готино така - нито пари даваш, нито се тровиш,

а пак ти е едно такова хубаво и опиянчено...





Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.03.13 17:00



Траинспотинг ли гледа?





Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.03.13 17:08





sol lucet omnibus


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.