Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 15:06



добре де, няма да разбера, ама поне ще успея предвкуся
честно да ти кажа, остави всичко останало, което битува, мене яко ме втрещява и отблъсква зависимостта
опитвам си представя прекрасността, която би ме мотивирала да стана доброволно подвластна на нещо извън мен и май не успявам
ама и ти никак не помагаш



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано04.03.13 15:09



Употребяващите са преследвани като престъпници, съдени като престъпници и лежат в затвора като престъпници. - защото са престъпници.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Наркотиците....нови [re: jumbles]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:12



Малка част от наркотиците предизвикват зависимост, най-вече опиатите. С тях трябва да се внимава. Към по-леките наркотици почти няма привикване.

Но определено, човек който се страхува от зависимостите по-добре да не посяга към наркотиците. Наркотиците не са всеки, точно за това в училище не трябва да се провежда кампания "не на дрогата", а кампания "какво представляват наркотици и от кое трябва да се пазим".

А, щом толкова се плашиш от зависимостите, задай си въпроса колко дни в годината ти не влизаш в клубовете на дир.бг.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 15:13



ти не си всички, защо изискваш всички да реагират като теб



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Hoй]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:13



Скрий се калъф.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 15:18



отново избягваш въпроса ми
ок, оставам със голямо съмнение по въпроса за прекрасността им, щом и ти не успяваш ми дадеш някакъв отговор



Тема Re: Наркотиците....нови [re: jumbles]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано04.03.13 15:18



Отказвам се...нещото което най-мразя е да се обяснявам....а пък и не виждам смисъла....





Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано04.03.13 15:19



Що, преча ти на пласирането на дрога ли?
Не ми отговаряй, започваш да спамиш и не ми е интересно така.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Наркотиците....нови [re: jumbles]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано04.03.13 15:21



Mнее, ти отбягваш отговора. Мисля, че много ясно казах, че за да разбереш трябва да пробваш. Самият факт, че си даваш сметка, че има опастност за пристрастяване говори, че си наясно че наркотиците те карат да се чустваш добре. Всеки вид по свой си начин.

Не знам защо се правиш на интересна. Ако ти кажа, че например марихуаната ти повдига настроението, отпуска те, кара те да се смееш и изобщо те кара да се чувстваш по-добре нищо няма да ти говори ако не си пробвала.

Редактирано от Nazgulll на 04.03.13 15:22.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.03.13 15:21



ми добре ... твоя воля:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.