Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Основата...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 13:56



Кой е доки и кой са колегите му? Пак ти казвам, няма смисъл от злобната ти ирония. Тя е факт благодарение на тоталната ти необразованост по въпроса. Не знам как очакваш да ти отговоря.



Тема Re: Основата...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано05.03.13 13:58



Що така си нервен...нещо недостатъчна доза ли?-не са му дали достатъчно стотинки "за билет до някъде си " на гарата





Тема Re: Основата...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.03.13 13:58



А, Назгулчо тества нивото ни на търпимост.





Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 13:58



Току що описа себе си. Тази тема е поредният пример. Пишеш някакви пълни измишльотини, обидни за един куп хора, а в същото време тотално си нямаш представа от нещата, не разбираш от наркотици и изобщо си невежа по темата. А това, че си никотинова наркоманка самата ти изобщо няма да го коментирам.



Тема Re: Основата...нови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 14:00



Не, нищо не тествам. Боря се срещу невежеството и лелките в интернет. Както не веднъж съм казвал това е каузата на живота ми. Докато нета не се изчисти от жени над 35 годишна възраст, които много искат да споделят своето мнение по всеки въпрос, за да запълнят липсата на мъж до тях, за мен няма да има сън!



Тема Re: Точнонови [re: Mandalay]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.03.13 14:00



Да, най - разрушителното е в ДНК-то ни.





Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано05.03.13 14:00



Стига човек, не се хаби. казах ти че мнението ми за наркотиците няма как да го промениш.





Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.03.13 14:01



Не съм Лиза:)))...пушни там нещо да вземеш да фокусираш:)))



Няма лошо и да си провинциалист, пък и д амислиш може би така:)...наЙШ ли как им завиждам...тук по Софето само напрежение

За щерчо не знам...живее си отделно на семейни начала и съвсем други по-сериозни неща са и в тиквето:))

п.с. написал си "със щерка ти"...пред дума започваща различно от буква"с", като в случая се употребява само "с"...пооправи малко граматиката, това се учи в 3-4 клас още

Айде жив и здрав, за днес ти обърнах достатъчно Фнимание...драго ми беше

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 14:01



Кое стига? Аз не искам да ти променям мнението. Ако не можеш да се справяш със спора ти предлагам да отидеш там, където ти е силата - темата за клипчета от ютуб.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 14:02



ок, чао. мн поздрави на дъщеря ти.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.