Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано05.03.13 11:57



Правил съм изкуствено дишане и сърдечен масаж на човек изпаднал в (не знам какво е точно но му отиде пулса) от една цигара марихуана. За това не вярвам в безопасността от първо лице единствено число. И не не употребявам. Употребявам други и много по-тежки неща от някакви химикалчета. Пробвал съм преди и не останах очарован. Всеки сам да си избира отровите.

sol lucet omnibus


Тема Re: Наркотиците....нови [re: Sarfa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано05.03.13 11:59



Обратното

Ако имаше конспирация, щеше да се пропука. Както законът за сухия режим. Ако бяха безобидни и нямаше медицински риск да се отнесеш, мисля че щяха да са на нивото на алкохола в супера.

sol lucet omnibus

Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано05.03.13 12:00



Вярно е Чоклит.

sol lucet omnibus


Тема Мислянови [re: Polydeuces]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано05.03.13 12:04



че няма забрана на цигарите и алкохола по чисто културни и исторически причини, а не по фактологични. Примера със сухия режим в САЩ в началото на миналия век е показателен. Затова сега двулично хем има ограничения, хем не се отказват от парите от акцизи.
Затова си пуша само вкъщи. Макар че миналата седмица ме заведоха в заведение в центъра на София където е като в баровете преди 100 години. Само трябва да кажеш вълшебните думички и те пускат



Това е положението - свиквай


Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.03.13 12:05



Даа, аз навремето почти се омъжих за алкохолик - знам как се подхлъзват хората, както че има и такива, които не се.



Тема Re: Мислянови [re: Mandalay]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано05.03.13 12:06



Всеки с изборите си.

sol lucet omnibus


Тема Енови [re: Polydeuces]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано05.03.13 12:07



да, важното е да имаш избор



Това е положението - свиквай


Тема Re: Енови [re: Mandalay]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано05.03.13 12:08



Проблемът е, когато се даде в ръцете на хора, които не могат да го осъзнаят. Или леко се тласнат в необходимата посока.

sol lucet omnibus


Тема Re: Наркотиците....нови [re: Polydeuces]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано05.03.13 12:15



Е,аз ти съпоставих медицинските рискове,ти си ги интерпретирай както желаеш.
Учудващо е да отричаш взаимовръзката на политиката и наркопарите,но аз наистина няма да споря.Казвам каквото знам,а кой ще го разбере,или не...ваша воля.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Sarfa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано05.03.13 12:20



Пишеш ми за фатичета, поточета на движение и темподобни шитни на ниво разузнавателни служби, финансиране и темподобни. И грешиш. Най-големите финанси идват от парите на нацията. И нейният труд. Политиците нямат точно нужда от паразитни организации, те имат бюджета на държавата, за да го усвоят.

sol lucet omnibus



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.