Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.03.13 21:36



... искам само да ти кажа, че 99% от ползващите хероин са си престъпници, или бъдещи такива, защото аз имам много добра представа какво прави този наркотик с човека и до къде може да стигне в опитите си да си набави пари за поредната доза. Знам също и как "доброжелателните" дилъри винаги помагат на изпадналия в абстиненция с някоя доза само и само да не вземе да мине периода. Също така знам и как тези които уж се лекуват на метадон си продават метадона и пак се друсат с хероин... Позагубих някой друг от семейството си... та ето ти нещо от първа ръка. Казвам ти го като някой, който е обиколил де що има диспансери, комуни и каквито и да било места за лечение надявайки се да стане чудо. Също така обиколил и почти всички заложни къщи да откупува заложени неща....
Е така и не се излекува... смърта го направи....
А в началото просто компанията взимаха леки неща... после все по.. и по.. Нали си навътре.. знаеш как става... дори можеш да пушнеш първите пъти хероина преди да си калцираш вените от игли...



Та относно темата да твърдо съм против всички пристрастяващи опиати и съм за наказания подобни на тези в някои азиатски страни включващи смъртна присъда за дилъри и разпространители. Марихуаната нека остане.. и без това действието и е силно прехвалено....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Наркотиците....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.03.13 21:41



... от хероина специално няма по-гадно нещо и затова съм твърдо ЗА смъртно наказание за дилъри и пласьори на тази гнус... Мога да ти кажа, че има голяма доза истина в твърдението, че излекувания хероинов наркоман е мъртвия такъв...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Велика, любиманови [re: acroo]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.03.13 22:57



Алиса в страната на чудесните хапчета.

Не случайно времето е онова, мястото е онова и дрогата е ЛСД.

sol lucet omnibus

Тема Re: Наркотиците....нови [re: acroo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.03.13 23:34



Мдаа, Мескалито, Съюзникът и състоянията на необикновена реалност...





Тема Re: Наркотиците....нови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.03.13 23:36



И аз така

- но поне личната ми лекарка свикна и вече не ме пита на какво съм.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 00:43



"Бъдещ престъпник" - харесва ми този израз. Знаеш ли кво, ти пишеш в интернет форум, 100% след време ще станеш хакер и ще крадеш парите на хората. Ти си бъдещ престъпник!

Иначе кво да ти кажа, темата е твърде обширна. Естествено, че човека с проблем с хероина ще стане престъпник, естествено че ще почне да краде, естествено че ще почне да проституира. Какво друго да се случи в общество пълно с хора, които дамгосват наркоманите като най-долните същества на света, като най-големите утрепки, като хора незаслужаващи грам помощ. Няма и как друго яче да е, докато общественото мнение у нас се формира на база "План на КПСС за развитие на младежта за 1958г.".

И изобщо не се опитвай да насочваш разговора в посока "Хероина е вреден". Да вреден е, всички сме съгласни с това и всички можем да разкажем история за близък или познат, които е имал проблеми с хероина.

Хора, осъзнайте се. Една огромна група от обществото, в което живеете, при това група изключително от млади хора употребява наркотици. Това е положението, колкото и да не ви харесва. Докато си затваряте очите за този факт и предпочитате да живеете в миналото, единственото което правите е да обричате децата си да бъдат вкарани в затвора за една цигара трева, подкупни полицаи да си правят каквото си искат, наркодилъри да зарибяват децата пред блока, милиарди евра да отиват в някаква измислена "Война срещу дрогата" и тн и тн.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Nazgulll на 05.03.13 00:48.</EM></FONT></P>

Редактирано от Nazgulll на 05.03.13 00:49.



Тема Re: Основата...нови [re: Дokи]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 00:56



Ще отговоря на последният въпрос.

Да, бих се отказал от по-голямо удоволствие. И не само бих, а и съм се отказал от по-голямо удоволствие, както и стотиците милиони хора по света, които пушат трева, но не взимат амфетамини, кокаини и хероини.

А защо това е така, ще оставя на теб като задача за домашно.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано05.03.13 01:00



Назгуле, прекаляваш!

- - - -



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано05.03.13 09:30



Aз, прекалявам? Не, ти прекаляваш.



Тема Re: Наркотиците....нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано05.03.13 10:15



Манипулатор! Къде видя тук да се отказва помощ на наркоманите? Аз не знам с кой акъл, ми превърна темата в трибуна за хвалене на наркотиците. Темата е НАРКОТИЦИ, а не за наркомани. Вчера се махнах от нея защото бях прекалено ядосана, за да пиша нормално, но днес ще ти кажа само това: колко и да ми ги хвалиш, наркотиците за мен са най-големият боклук, от който много хора печелят милиарди, а други умират, а нещо което причинява толкова много смърт и подчинява човека до ниво покорство и роб, няма как да ми кажеш, че е полезно и хубаво.
И друго, не знам защо се правите тук на не разбрали. Не говоря за съзнателния избор, за подбора, за глезотийките да се чувствате щастливи, а за онези хорица, които за доза са принудени да крадат, да агонизират, да са живи мъртъвци. Или ще кажеш...да се оправят....А да не засягам темата за децата, че там спокойно не мога да говоря. И да, лелка съм, но тази лелка има дете, а и не само аз имам, и тази лелка няма да се примири, изроди да съспват живота им, за да печелят и трупат богатства и острови, като зарибяват дечица и ги правят наркомани. Защото не знам дали знаеш, но децата са най-лесната част от обществото за манипулация.
Мисля, че приключихме темата. Дано повечето хора осъзнават, това, че ако те са наркомани, не трябва и другите да ги направят такива, а да си следват своя избор.
И престани да ми сравняваш тютюна с хероина...смешно е.
Приключих.

Редактирано от ШokoЛaдa на 05.03.13 10:29.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.