Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: както и предположихнови [re: пТичка]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано27.02.13 12:56



Май си права...май ще си тръгна и ще отида да се наспя....





Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор ALONE911 (пристрастен)
Публикувано27.02.13 13:09



Просто се беше самозабравил. Откъсването от действителността и следващото падане е съпроводено със срив.



Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано27.02.13 14:38



Копи пейст от Фейса. Стената на Бате Бойко



Plamen Gradevposted toБойко Борисов
Г-н Борисов, много съжалявам, че не сте в добро здравословно състояние. Най-искрено Ви желая скорошно оздравяване!

Може би ще Ви успокои факта, че почти 90% от нашите родители са с високо кръвно и периодично получават хипертонична криза. Така, че не сте сам в нещастието. Разбираме Ви!

Също може би ще Ви успокои факта, че когато един обикновен човек в България получи хипертонична криза той трябва:
1. да отиде до своето ДЖ.П.; (Дали знаете какво е дж.п.?)
2. да почака там около час-два, защото има други 10-тина човека преди него;
3. да си вземе направление за кардиолог. Тука обаче зависи кое число на месеца е. Принципно Ви съветвам да се постараеете да получавате хипертонична криза в началото намесеца защото тогава шансът да получите направление е по-голям. Ако получите хипертонична криза в края на месеца направление обикновено няма.
4. Сега е време с това направление да си запишете час за преглед. Отивате при най-близкия кардиолог и опаааа... изненада. Първият възможен час е за след около 40-45 дни. Тук е хубаво да Ви обърна внимание на това, че направлението, което хипотетично сте взели преди малко важи 1 месец. т.е. след 40-45 дни, за когато имате час за преглед, няма да имате направление.

И всичко това е валидно само при условие, че в града, в който живеете има болница. Ако няма, за да отидете при своето дж.п., когато имате хипиертонична криза, трябва да пътувате до най-близкия съседен град, в който има болница. Ами ако няма кой да Ви закара с автомобил?

После след като имате поставена диагноза процедурата с дж.п.-то се повтаря всеки месец , за да си заверите рецептурната книжка. Ноо..... за това ще Ви разкажа друг път.

Знам, ... знам, че за всичко това са виновни Станишев и Доган и затова не Ви упреквам. Желая Ви бързо възстановяване.

sol lucet omnibus

Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано27.02.13 15:27



Е, сега ако успееш и да ми отговориш, защо ми го пускаш това, грешка няма да имаш...





Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано27.02.13 15:31



Да ти покажа, че и други хора карат неговата болест, дори и по-тежко.



sol lucet omnibus

Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано27.02.13 15:37



Започвам да се притеснявам, че нямам ясен изказ, за това което искам да кажа...Разбира се, че има. Има и тежко болни и инвалиди и..и..и..
Мисълта ми беше, че много неща му се струпаха на главата и за всичко той си го отнесе...а не е безчувствен...гадно му е..
Майка ми снощи беше с 230/110, цяла вечер съм летяла с хапчета и компреси...



Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано27.02.13 15:42



Защо не я приеха в правителствена? Заяждам се, не ми отговаряй.. И се заяждам не с теб.

sol lucet omnibus


Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано27.02.13 16:10



щото не съм Бойко Борисов...

....ама и да бях пак същото...тя не поиска лекар да дойде, та камо ли в болница да отиде. Много ми е интересно, защо всички ме смятат за всесилна и че мога да им помогна. Имам само 3 часа сън...почти като Бойко и той по толкова спял....
А ти защо толкова не понасяш Бойко?



Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано27.02.13 16:13



Щото е по-голям позьор от мен.



sol lucet omnibus

Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано27.02.13 16:40



А какъв е варианта да грешиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.