Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.02.13 18:11



Уффффффффф...нямам думи, честно...


Направо ми се плаче, от такива трагедии...
Добре де, онзи кмет какво е дремАл????
Баси, аз като казвам че хората сме се озверили, никой ми не вярва...



Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано26.02.13 18:17



Шоколад, мн си зле.



Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.02.13 18:20



Кръвното на ББ не е трагедия...трагедия са хората, които останаха безработни, трагедия са хората които нямаха лекарства и адекватна мед. помощ и измряха, трагедия са онези семейства , които се самоубиха...трагедия са самозапалващите се!

На фона им ББ е обикновен лигльо!



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 26.02.13 18:20.



Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: Lira Emerald]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.02.13 18:28



Лира, изместваш акцента на темата. Всичко това което спомена не се е случвало само по негово време...ей за това ме е яд, защото той си го отнеся за всичко. Винаги е имало бедни и богати, винаги е имало самоубийци и безработни, винаги е имало престъпност и корупция...тотална и пълна манипулация е един човек да го държите отговорен за това....
Трагедия са и нашите взаимоотношения...ти колко пъти си събрала нещо и си дала в дом, или ей така си помогнала на някой....а и не само ти...ами и аз....защо го правя само по Коледа? Само тогава ли има деца и нуждаещи се...
Преди доста време дадох на Киро предложение...да направи клуб Дарявам, та да може всеки на който му е излишно нещо да го дари и подари. Темата ми още седи в дира...е познай...глас в пустиня. А защо да не се направи? Нима няма свободни клубове?
В мрачни теми се вкарвам и не ми е добре от това....





Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано26.02.13 18:36



Да. Точно така. Елементарна сценка да хвърля прах в очите на хората като шоколадче, марципанче и др.

Само ще кажа, че баба (господ здраве да й дава) от 40 години сигурно има подобни хипертонични кризи при това доста редовно и никога не е лежала в болници, даже до над 200 й е стигала кръвното. Пиеш хапче и тва е.

А тоя, каратист, охранител на т. живков, гл. секретар на мвр, кмет на софия, водач на нацията ще лежи 2 месеца в правителствена. LAWL



Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.02.13 18:40



ББ не е отговорен персонално за нищо:))...мен ако питаш...ББ си остава просто един от управляващите на прехода. Нищо повече...иначе нека е жив и здрав:) Всеки е Божие чадо и всеки си има съдба и ред. Там не се пипа-наистина.

ти колко пъти си събрала нещо и си дала в дом, или ей така си помогнала на някой
За това не коментирам нищо. Този, който е трябвало да знае-знае...и Онзи отгоре!

В клуба ба разведените има тема: "Клубарите си помагат"...доста е направено с тази тема, бъди рахат:)...ако сега я четеш, съдържанието и не е пълно, защото модовете периодично трият старите неща. Не е необходимо да се бие тъпан винаги и да седи всичко на агиттаблото.



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: Nazgulll]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано26.02.13 18:48



Имаше един клубар Аssassin, може да го знаеш. Асьо почина 2009г.-инсулт и последващите усложнения. Преди това вдигаше кръвно-много високо. При една хипертонична криза, мисля беше 240/150 преди да го закарат в болницата ни писа набързо в клуба на разведените да му стискаме палци, да се помолим за него и ако има нещо да го простим... на другият ден ни сподели, че лекарят му казал: "Абе ти не трябва да си жив с това кръвно БЕ"...бил му инжекция някаква. полежал час-два в кабинета му и го пратил по живо по -здраво...

Да с еоправя ББ...че така лесно няма измъкванка



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: Lira Emerald]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.02.13 18:48



ББ не е отговорен персонално за нищо:))...мен ако питаш...ББ си остава просто един от управляващите на прехода. Нищо повече...иначе нека е жив и здрав:) Всеки е Божие чадо и всеки си има съдба и ред. Там не се пипа-наистина.
------------------------
Точно за това ми е протеста, защото той че има вини, има, ама не е толкова черен колкото го изкарват.
В разведените почти не влизам, там обикновенно се въхрят едни скандали, а на мен това не ми е по вкуса...
Никъде не говорим да бием тъпана, а да си помагаме с или без тъпан. Няма как, ако няма информация, да знаеш аз какво имам и го дарявам. Темата беше за чисто човешки взаимопомощ, а не за показност. Знаеш ли колко неща имам, които например работят или са нови, но няма къде да ги сложа и заминават за боклука....а защо? В момента има свръх производство на стоки и повечето се изхвърлят или преработват...а могат да бъдат полезни...



Тема Re: това е по-съществено обаче (случай номер 3)нови [re: Nazgulll]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.02.13 18:50



Пиле, ника ми е ШокоЛада, хайде без да го променяш...някак ме дразни като пишеш тези умалителни съществителни...



Тема Re: Ейййййййййй.....нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано26.02.13 19:01



1. Дано се оправи - не мисля че това е кой знае каква новина - брат ми има някакво такова заболяване, а е на 45 и от 10 години пие хапчета за кръвно и всичко си му е тип топ...
2. Изобщо не съм съгласен, че ББ е света вода ненапита...

Ето как завършва едно мнение на Калина Андролова от събота:

В България се води фанатична война за разпределяне на държавния ресурс в частни джобове и тази война минава през ужасна манипулация на избирателите. Тежко и горко на един народ, предаден от своята интелигенция! Народът се бунтува срещу мизерията, а интелигенцията го плюе и се подиграва, че бил прост, смотан, не можел да формулира искания, …Под носа на насмешливата бедна интелигенция, обаче, която списва за мизерни хонорари, кукловодите се превърнаха в твърде едри капиталисти, срастнати с властта. Тя ги приветства, защото не разбира добре какво се случва и се движи по евтиното пропагандно клише: призракът на комунизма иде. Докато призракът на комунизма иде, се случиха доста НОВИ неща, които нямат нищо общо с онзи комунизъм. Разграбването беше легитимирано именно под тази фраза. Но, това е България! Оцеляла е досега въпреки предателствата.

Цялото мнение е тук -



Дышите глубже: вы взволнованы!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.