Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Пламен от Варна...нови  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано23.02.13 19:06



На протеста утре ще изляза и заради това:



Защото ми писна от тая сган, дето се води елит, да им го ***

Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: acid948]  
Автор Xюppeм ()
Публикувано23.02.13 19:17



Айде, моля ти се!!! Сега пак държавата е е виновна, заради някакъв ненормалник.
Че кой нормален човек се самозапалва с риск да умре. Това е чиста проба самоубийство.
Имаше време когато за малко да тръгна по пътя на такива ненормалници, но ми дойде акъла без чужда помощ. Самоубийството не оправя проблема. Нито убийството, нито агресията решават проблемите. Те са просто средство за изливане на адреналина вън от човек. Нищо повече. Една проба откаченост.
Плюя на самоубийците. Слаби, лабилни неуравновесени откачени хора, които се опитват да си изпросят внимание от околните.



Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: Xюppeм]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано23.02.13 19:24



Виж какво - нормално е да си зададеш въпроса кой и какво ги кара да стигнат до тая крайна мярка? Ако не можеш да си зададеш тия въпроси и не търсиш отговорите - значи си безполезна...

Да ти припомня ли чешкия студент Ян Палах или десетките тибетски монаси?

То и ти си ми ясна, де....
Пусни си турския сериал и ни остави на мира, а?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: acid948]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано23.02.13 19:31



тимаджийките са досадни тюфлеци





Veni, vidi, vici


Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: acid948]  
Автор Kapaмeл My (бонбонки)
Публикувано23.02.13 20:56



Eй, ама лудите са на мода, да знаеш....


Аз не мога да разбера света ли се е побъркал или аз откачам....Така ли се решават проблеми, това ли е начина....? Пълни тотални глупости. Гледам ги и им не мога да им се начудя, от Космоса ли падна нещо та ги тресна или са си били треснати...Разбирам много неща и с повечето съм съгласна, но защо изтрещялниците са на мода....какво значи ще се пали? И като се запали, какво? Само не ми казвай, че няма изход...изходите от всяко нещо са няколко, но трябва да избереш най-добрия, към най-верният път. Няма проблем, който да не може да се реши, няма рана, която не може да зарасне има нежелание за справяне.
Вярно раната на народа е от 23 години, но самият народ не позволява тя да се затвори и да зарасне. Търпи и трупа...а пък после лудост...е не става така. Всичко негативно трябва да се изхвърля, за да не трови, защото сега хем не знаят какво искат, хем пък се борят...е как ще знаят, толкова години търпяха и трупаха...
Абе...не знам...ама наистина не ми се нрави това поведение...Аз също утре мога да излезна, но повече от любопитство, просто ми е интересно какви са настроенията и за какво точно се борят, защото точно това, нещо ми убягва....



Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: acid948]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.02.13 20:59



.. гадост....

.. Жалко за младежа.
За мен лично подобна форма на протест е немислима... но явно човека е доста лабилен. За съжаление няма кой да каже кой или какво може да доведе един (от снимката съдя) млад и здрав мъж до подобна проява... Че е тегав живота... да такъв е, но човек винаги може да намери за какво да живее и да се бори. Пък и каквото и да става трябва да имаш надежда за бъдещето.
А колкото до ТИМ-аджиите.. те са за затвора, както и много други групировки.

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: Kapaмeл My]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.02.13 21:03



... по написаното от теб +1...
Утре приятна разходка около митингуващите.... И се пази, защото там както видях по новините е пълно с маскирани, пияни дебили, които наистина не знаят защо са там а само докарват неприятности...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kapaмeл My (бонбонки)
Публикувано23.02.13 21:15



Хич не ме е страх....

....напротив много ще ми е кеф, ако мога да сваля някоя маска....така съм се назлобила на тези хора, които си крият лицата и прават золуми...че идея нямаш
Само дано е хубаво времето, че не ми се мръзне...



Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: Kapaмeл My]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.02.13 21:20



... все пак се пази.... И остави свалянето на маски на другите.... Успех..

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kapaмeл My (бонбонки)
Публикувано23.02.13 21:30



Благодаря, за загрижеността....


Ок, умната ще бъде...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.