Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: пТичка]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано26.02.13 16:46



Защо пък мислиш така? Изобщо не съм съгласна.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Именнонови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано26.02.13 16:48



Филмът е много хубав. А и е един по-различен поглед върху свободния избор на човек. Явно темата те интересува, имаш мнение. Не разбирам защо да не погледнеш поне и през друга гледна точка. Пък ако пак останеш на твоето - добре.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Именнонови [re: Amelia Pond]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано26.02.13 16:51



Няма проблем да го погледна и да го изгледам...но ако се разказва за самоубийци и е с някакви зомбирани разсъждения, как това нещо е нормално и естествено, някак няма да ми хареса.


Като го изгледам, ще ти кажа мнението, ама не обещавам кога...



Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: acid948]  
Автор пТичка ()
Публикувано26.02.13 19:13









Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: пТичка]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано26.02.13 19:15



Уф. Нямам думи...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Пламен от Варна...нови [re: acid948]  
Автор пТичка ()
Публикувано26.02.13 19:40



много злобни и бездушни коментари,
но този определено ми хареса:

я българите да не се палят, глупости!!!
ако са така решени да се палят да влезнат с по една бомба знаят къде и там да се взривяват, това са глупости да се убиват заради кретениите на други!!!




Тема Re: Именнонови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано26.02.13 21:37



но ако се разказва за самоубийци и е с някакви зомбирани разсъждения, как това нещо е нормално и естествено, някак няма да ми хареса

Абе в крайна сметка твоя работа си е, хахахаххаха. Но не знам как си представяш филм с някакви зомбирани разсъждения. Напротив - чекни поне в гугъл за какво става въпрос преди да изказваш такива предположения, де, 30 секунди и ще си наясно за какво става въпрос.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Именнонови [re: Amelia Pond]  
Автор Обичам ()
Публикувано26.02.13 21:45



Отново женски еротични фантазии да се грижиш за стари хора, неможещи, безсилни, но те да изкарват парите. И да ти ги дават за да се грижиш за тях.

Моля се на Бог, да умра.


Тема Re: представи си самонови [re: пТичка]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано26.02.13 21:56



... въпроса не е с каква скорост минаваш покрай нещата, а дали ги виждаш.. ?
Знаеш ли колко малко хора на път за работа сутрин обръщат внимание на начина по който пеят птиците.... Ето сега с наближаването на най-хубавия сезон пролетта те пеят за любов... Чуй косовете особено какви ги извиват...
Иначе това на клипа даже бавно минават да ти кажа.... скоростта по принцип носи огромно удоволствие, а когато си изложен на вятъра добиваш истинско усещане за свобода.... А излегване... хмммм може би с някоя девойка и аз бих се излегнал... Иначе предпочитам движението...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Именнонови [re: Обичам]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано27.02.13 00:00





Ето за теб една песен. Има субтитри на английски. Харесва ли ти? Малко е по твойта тематика.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.