Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Я си кажетенови  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано21.02.13 09:08



Ходите ли по протестите, които са срещу монопололите, високите цени на тока и пр.?
Мен 3 дни ме немаше и София вече не е същата....



Тема Re: Я си кажетенови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано21.02.13 09:32



Добро утро!


Не, не съм била на протестите. Не, че не съм против монополите, но не смятам, че нещата трябва да се решават от улицата...
А защо София да не е същата?



Тема Re: Я си кажетенови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Хюррем ()
Публикувано21.02.13 09:50



Не. И никога няма да отида да протестирам сред вандали. Не искам да съм съпричастна в разрухата на собственото ни имущество, което ще се възстановява пак с моите(нашите) пари.
Начинът по който се решават истински проблемите трябва да е културен и възпитан, цивилизован.
Освен това не желая да съм кукла на конци в една политическа игра.
Гледам новините, чета статиите, следя парламентарния контрол. Когато дойде време да гласувам и моят глас да е също причина за някаква промяна, то аз ще го изразя с твърдост и сигурност.

Не само София не е същата, а цялата държава. И ако някой въобще допусне крайните мерки, които се изискват от протестиращите относно монополите, то промяната ще бъде много по-фрапираща, но няма да хареса на нито един гражданин.



Тема Re: Я си кажетенови [re: Хюррем]  
Автор Обичам ()
Публикувано21.02.13 09:55



Така е. Но когато властта и умните хора в парламента са глупави, обикновенните хора, които не са толкова умни като тях стават луди. Въобще получава се едно всеобщо изглупяване.



Тема Re: Я си кажетенови [re: Обичам]  
Автор Хюррем ()
Публикувано21.02.13 10:02



Какъвто е народа, такива са му и управляващите.
Както продавача в магазина краде от съседа си, така и онзи в парламента краде.
Кой се облича във власт? - Гражданин на БГ. Всички сме такива, и ние извън парламента, и онези във него. Какво друго тогава очакваш?
Сидеров една вярна дума каза: "Всеки, който е излязъл навън вече е в политиката. Да не се прави на улав." - Не му харесвам стремежа към създаване на безредици на етническа основа, но тази му реплика много ми допадна. Защото е вярна.



Тема Re: Я си кажетенови [re: Хюррем]  
Автор Обичам ()
Публикувано21.02.13 10:03



Така е. Всичко е така както го пишеш. Обичам те.





Тема Re: Я си кажетенови [re: Хюррем]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано21.02.13 10:04



Добре, че не всички са като теб, че ако всички бяха с овчо мислене като теб, до сега да са ни надубчили страната в търсене на шистов газ и да ни следят като престъпници в нета. А да ... и никой нямаше да обърне внимание на цената на тока и отново щеше да има увеличение, а подаването на ток щеше да продължава да е 180 волта от което електромерите полудяват и да ти скапе новата печка, а ти да обвиниш марката, защото не може ЕРП-тата да са криви, нали?



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Я си кажетенови [re: Обичам]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.02.13 10:06



Мъдреееец

Вярно е.



Тема Re: Я си кажетенови [re: roshava]  
Автор Хюррем ()
Публикувано21.02.13 10:31



Аз не се водя по чуждото мислене, а мисля сама, защото го мога. Такива като теб, които следват мислите на други хора са овце. Само дето пастира им ги води на заколение.
Ти знаеш ли да пишеш?! Научи се първо на правопис, и после се прави на много умна. Б-то и П-то са между два други клавиша и няма как да ми обясниш, че технически грешиш.
А щом смяташ, че протеста се изразява с анархия, значи ти не просто си овца, а ялова овцЪ.



Тема Re: Я си кажетенови [re: Хюррем]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано21.02.13 10:40



Да, то така се става овца, като се мислиш за различна. Дори рекламите предизвикват такова мислене, за да си направят стадо овчици, които да им купуват продуктите. "Ще сте различни ако купувате нашите продукти.".




"Зантее ли, че кгоато чтеете нисапаното, вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки и все пак нпиасатноо ще прдъолажва да се чтее с лкоета. Твоа ивда да пкаоже, че вскичтоо твоа вемре, котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие от наалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште. Приичнтаа е в нчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло."

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.