Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Мода и възраст  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.02.13 21:59



Искам да ви попитам има ли някакво значение възрастта в начина на обличане?
Днес си прегледах гардероба и с ужас установих, че нямам пола или рокля под коляното, а все пак съм на 40.
Та годините фактор ли са при начина на обличане, или просто той трябва да е съобразен с тялото и това какво му отива на човек?
Тук може да засегнем и прически, лак, обувки и аксесоари...всичко.
А, ако искат и мъже да се включат, на тях бих задала въпроса, как и с какво /външно/ облекло ви впечатлява една жена..?



Тема Re: Мода и възрастнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано16.02.13 22:11



има ли някакво значение възрастта в начина на обличане?

Да, ако не искаш да станеш за резил.



Тема Re: Мода и възрастнови [re: Xюppeм]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.02.13 22:15



Е, само това ли....? Според теб как трябва да се облича жената в различните възрасти....



Тема Re: Мода и възрастнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано16.02.13 22:24



Ами все по-дълго и затворено.
Сори, не се обиждай, но жена на 50 да си сложи къси гащи....ще е ужасно нелепо.



Тема Re: Мода и възрастнови [re: Xюppeм]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.02.13 22:28



Ааа въобще не се извинявай...ама позволи ми да не съм съгласна с теб...има и 20 годишни момичета, които ако си сложат къси гащи ще изглеждат гадно...та въпроса не е ли да носим това което ни отива, а не на каква възраст сме...



Тема Re: Мода и възрастнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано16.02.13 22:34



Имаш право.
Но при жена на възраст, дори и да е с перфектна фигура е най-малкото смешно да се облича като тийнейджър. Поне в моите възгледи е така. Друг е въпроса, че доста зрели жени го правят. Няма да забравя навремето една 40 и кусур годишна, която се кичеше със въшки за коса и си правеше плитки като на Пипи.
В един момент ми стана смешна. Изглеждаше като непорастнало дете, като вдетинена.



Тема Re: Мода и възрастнови [re: Xюppeм]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано16.02.13 22:42



Не знам....трябва да се загледам по улицата, да видя кой как се облича...досега не съм го правила....
А извинявай, ама точно тинейджърите понякога се обличат....леле мале...в истинският смисъл на думата....
А да не говорим как се гримират...все едно са на 30...
Имам едно съседче, 14 годишно, то без молив, очна линия и грим не излиза от вкъщи...изглежда на 25+...



Тема Re: Мода и възрастнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано16.02.13 22:44



Аз и това не го одобрявам.
Има си все пак някакви неписани норми на приличие, ама то родителите са виновни за такъв вид детско поведение.



Тема Re: Мода и възрастнови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.02.13 23:13



Не зависи от възрастта това какво ти отива. На някои хора им стои много по-добре пола над коляното отколкото панталони или дълги поли. Например Лили Иванова. На колко беше тя?

А и винаги някой ще хареса, някой ще оспори... на кого му пука, ако се харесва?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Мода и възрастнови [re: Xюppeм]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.02.13 23:16



Добре, де, пък с начина си на обличане хората какво ти пречат? Вече малко на черна станция заприлича положението. Аз нямам против, но ако и наживо така сееш критика след критика, разочарование след разочарование, хората ще почнат да се спасяват поединично. Внимавай просто...


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.