Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кроки...нови  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.02.13 22:35



Мислех да го направя някъде по другите теми, но реших да пусна нова. Искам да ти се извиня публично, за грубото си държание. Съжалявам, просто миналите няколко седмици не бях на себе си, трябваше да взимам важни семейни решения и бях доста изнервена. Надявам се, да не ми се сърдиш...


Та, понеже темата не може да бъде само за теб, искам да попитам другите, умеете ли да осъзнавате вината си и да се извинявате. Въобще извинението слабост ли е или е умение да надскочите себе си......и да признаете грешката си...



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано10.02.13 22:40



Умея го това.
Но също така умея да се самозаблуждавам понякога. В такива моменти не осъзнавам вина, а по-скоро осъзнавам чуждата. Но когато си отворя очите виждам и собствените си грешки. Е, колкото и да ми е некомфортно се извинявам. След това се чувствам освободена и ми е леко.

Извинението не е слабост, а сила. Слабите хора се страхуват от себе си и грешките си; срамуват се. А страхът е слабост, защото спира човешките пориви и стремеж към развитие. В този ред на мисли извинението наистина е надскачане на себе си или още по-точно е надскачане над упадъка.



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано10.02.13 22:49



умение да надскочите себе си, както и да приемеш извинение.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.


Тема Re: Кроки...нови [re: Xюppeм]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.02.13 22:54



Аз едно време не го умеех...въобще отказвах да си помисля дори, че не съм права или че съм се държала грубо.
Но сега ми тежи, когато съм била несправедлива към някой....ми е гадно и се чувствам не както трябва. От извинението олеква....





Тема Re: Кроки...нови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.02.13 22:55



Ха...приемането също е трудно...ама по друга причина...
Рош, а ти умееш ли да се извиняваш...





Тема Re: Кроки...нови [re: roshava]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано10.02.13 22:56



Виж какво туку що срещнах, сякаш по поръчка.






Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Кроки...нови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.02.13 22:58



Не мога да се съглася....помисли малко и ще видиш, че и ти няма да се съгласиш...





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано10.02.13 22:58



не ти се сърдя за нищо и няма защо да се извиняваш защото за в бъдеще смятам да търся най-слабите ти местенца и да те удрям точно там! ама с курвачката, демек да боли, ама повече да сърби


тогава вече ще съжаляваш, че не си достатъчно груба с мен



Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано10.02.13 22:59



Дай ръка и замълчи...


нали знаеш, че не е полезно да ме дразниш....



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано10.02.13 23:00



Знам ли ... по принцип умея, но не съм го правила винаги когато другите са решавали, че им дължа такова. Правя го, само когато усетя интуитивно, че съм прекалила.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.