Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кроки...нови [re: Vitalite]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано11.02.13 13:41



Я, тема на дъртия пергиш в споделено!Естествено, изключително интелигентна на изключително ценния и остроумен кадър!
Що сте го изгонили?Марш всички дружно да му се извинявате и да го връщате!!!



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.02.13 13:46



Така е. А точно момента на Голямото Прекършване е изключително зареждащ - след това светът, грешките, вините... изглеждат по различен начин - направо си е изместване на събирателната точка. :))))
А чуждите граници трябва да се уважават, което не прави общуването скучно. :)



Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.02.13 13:47



Опитахме!!!



Тема Re: Кроки...нови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано11.02.13 13:50



А защо само границите? Не трябва ли да се уважава самият човек?
За прекършването си права, но е трудно...





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.02.13 14:05



Различно е.
Мързи ме да обяснявам в кое е разликата, а не защото не те уважавам... А ти давам това разяснение, защото те уважавам, и знам, че е много вероятно немногословността ми, която не е породена от липса на уважение към теб, да не ти допадне...





Тема Re: Кроки...нови [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано11.02.13 14:20



.....това ми прозвуча като...Ти мен уважаваш ли ме или не ме уважаваш, а?....
Шегувам се Витал, този път те разбрах, както и доста други, но като имам грам съмнение си питам, за да не тръгна в грешна насока и да стане мазало.
Всеки човек поставя някакви граници и това е нормално...дали ще ги уважаваш или няма, е все тая, въпросът е да се съобразяваш с тях и да ги спазваш. Защото повярвай не мога да уважавам нещо което не разбирам, но наистина мога да го зачитам и то пак е въпрос на уважение към човека, а не към неговите граници.
За това говорим нали...



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано11.02.13 14:21



Сладкарството не ми се е отдавало, но мисля, че е от липсата на мерак, което вече се промени!Скоро, като ми остане време ще започна да се пробвам с направата на една невероятна торта!Ако се получи и се ошлайфам, ще има купон-по една торта за теб и една за мен





Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано11.02.13 14:27



Е това е вече приказка....





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.02.13 14:38







Тема Re: Кроки...нови [re: Polydeuces]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 14:47



В едни открити отношения, не е нужно да се гадае на кой къде му е границата.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.