Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 16:08



Истината е една...аз далеч от тях и те далеч от мен...и няма проблем тогава...





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 16:11



Твой си избор





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано12.02.13 16:19



И теб ли като Джери?!



Напълно ми е познато ... лятото като почнат да летят особено бръмбарите, не ги изпускам от поглед и а се доближат прекалено близо, зарязвам всичко и съм на метри от него или пищя и мятам разни неща във въздуха, за да го прогоня. Зависи колко хора има около мен.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано14.02.13 21:07



Баси якото... Ама така е, като не влизам редовно...

Аз лично намирам качествата, които си посочила за изключително важни, да не кажа определящи, за пълноценното развитие, изразяване и осъществяване на личността. Иначе остават едни скрити зони, уязвими, които се пазят на всяка цена. Ужасно тъжно е да виждаш хора, които са толкова обсебени от егото си, че защитават ...

Ох... не мога. Не, не мога. Всеки да си го разбира както иска. Аз те разбирам и се съгласявам с теб, от малък. Никога не ме е било страх/не срам/ да признавам грешките си. Онези, които осъзнавам. И греша - изисквам същото от другите.

Друг въпрос. Способни ли сте да осъзнаете вината си, без да сте я разбрали вие самите, а някой ви я е разкрил? Да ви я навре в очите. Близък. На когото вярвате. Ей тъй, бе, да се замислите.

Още един. Дали другите разбират, че осъзнаваме грешките си? Кое го показва? Как ни личи, че мислим върху идеите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.