Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано12.02.13 15:15



Мдааааа, около петромакса се събират всички видове гадинки, за да не те закача нищо, трябва да се направи почти кръг от огън и ти да седиш по средата.

И накрая може направо мъжовете да те ползват за мезе.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Кроки...нови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 15:19



Мъжовете освен да се хилят за друго не стават....щяха да ме качват в тубата...как се лови риба от кола, ама като хванах и им увиснаха ченетата....
А мъжове е силна дума...бях с дечурлига...племенниците и кумчето ми...ама пак де, те са си мъже на по 20 и кусур години.



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 15:26



Според мен, човек ни бива да позволява на нещо, което не може да му навреди на здравето да позволява само поради психологически причини да му разваля удоволствието!
ходил съм много и по планини, и по реки, и по язовири.веднъж само заради комари трябваше да прекъсна нощния риболов на една река, защото напастта от комари беше нетърпима!други пъти, просто , когато нещо ме е полазвало е било толкова рядко и незначително, че в никакъв случай толкова неприятно, че да попречи на кефа!



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано12.02.13 15:37



Ето един добър метод за ловене на риба в изолирано от насекомите място, че и по средата на водоема може.






Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 15:46



А при теб..думичките страх и кеф как ти се връзват в едно.
На психологическа е, знам че не може да ме изяде или направи каквото и да е, но наистина изпитвам панически ужас. Сериозна съм. Другият вариант е да се намажа с оцет или да си купя нещо от аптеката, което да гони насекомите.
От комари не ме е страх, от мухи и мравки също, но от пеперуди и всякакви пълзящи и летящи същества.....направо ужас.





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 15:53



А при теб..думичките страх и кеф как ти се връзват в едно.-Не ми се вързват, затова ще трябва да елиминирам едното!Ако избера това да е страхът, то ще търся всякакви начини за това





Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 15:56



А как се елиминира страх......ако ми кажеш....имаш 10 торти от мен.


Аз едно време мислех да си купувам тарантула...за да свикна с нея като домашен любимец и да не ме е страх...а пък като има бебета да ги гушкам. Отидох в магазина и само като я видях и щях да колабирам. Отказах се.



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано12.02.13 16:00



Който открие, как се лекуват тези фобии, ще стане милиардер.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Кроки...нови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 16:05



Абосолютно....и знаеш ли кое е най-интересното...осъзнал си, че е безопасно и не може да ти навреди, но в момента в който някоя гадинка ти се лепне на рамото или където и да е другаде /става въпрос на гола плът/ и целият ти организъм реагира. Не съм лигла, но в този момент направо пищя от ужас, все едно съм видяла не знам какво...Много се страхувах докато бях бременна да не ме полази нещо...е не ме полази, но ме тресна тока...ама и с това се размина без последствия де.





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 16:06



Ами, или като се намери начин да се елиминира чисто физическия му причинител, или вътрешния- психологичен


Има си трикове, от най различен характер, според индивидуалните особености на и на обстановката и на насекомите с които, като съобрази човек от по-раничко, може да сведе до минимум досадата от насекоми

Редактирано от Bлeчyгo на 12.02.13 16:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.