Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кроки...нови [re: Polydeuces]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 01:00



Самото оръжие е най-обикновена въздушна пушка...с едни дребни сачми, но предполагам, че това не е от значение. По животни никога не бих стреляла, просто мисълта ми беше до каква степен е опасно. Със сигурност не съм безотговорна, но все пак, ако е толкова опасно предпочитам да спра, отколкото да се страхувам.
Като ученичка тренирах стрелба и оттам ми е зарибявката...ама там го правихме в кабинета и пред погледа на полковника.



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 01:04



сега се сетих, че Брат ми има една чешка, толкова силна, че почти е на капацитета на флоберка!
Абе стреляй по каквот ти падне-животни за ядене, лоши хора(стига да не те хванат), мишени.....прайси кефа, ама само внимавай, както и сама спомена по-горе





Тема Re: Кроки...нови [re: Бeзcъницa]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 01:04



Уаууууууууууу...това беше страхотен филм...гледала съм го...
Благодаря....за поздрава....





Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 01:08



Разсмя ме Кроки....


Аз си имам мишени...друго ми не трябва....обаче последният път не бях доволна от себе си....някак дъха ми бягаше...укротя го и тъкмо да натисна спусъка и се разконцентрирам....Тази година не съм пробвала...ама има време.... лятото ще да е...



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 01:17



лятото, без никви огнестрелни и въздухострелни! който желае, на един прекрасен поход през най-прекрасната част на родопите-Чернатица?
Една нощ на хижа, една на палатка-без никво бързане и с пълна наслада с импровизации.... каквито дойдат





Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 01:25



Как ли пък не палатка...заедно с всякакви насекоми и гадинки....аз изпадам в панически ужас от паяци и буболечки...та по-добре права да спя...от колкото в палатка...Единственото нещо за което не обичам лятото, е заради тези гадинки с пипала..



Сега обаче ти казвам лека и спокойна нощ, щото утре пак ще се чудя с на кой свят съм...



Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано12.02.13 01:32



лека


Ама все пак, новите палатки си имат защити ,точно против гадини ама твоя си воля деима къде, къде по трудни проблеми с мекичкото спане например



Тема Re: Кроки...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 10:12



Аман от трудни проблеми...не ги искам вече...





Тема Re: Кроки...нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано12.02.13 11:18



Егати трудния проблем.


Един надуваем дюшек за плаж и е решен проблема. Лек за носене и лесен за надуване /с уста/.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Кроки...нови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано12.02.13 11:40



Ти ме бъркаш с някой...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.