Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 29.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 21:11



Направо съм в културен шок ... тъкмо се бях оправила от "ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!" и сега това, че българите видиш ли, сме крадци /тя сякаш не е българка, сигурно не е и жена/, останалото думи нямам за да коментирам ... Ужас

...

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: Xюppeм]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 21:18



Ти луда ли си? Не само, че няма да ви паднат сметките за тока, но и ще стане тройно по-скъп. Ти не си ли от тази страна, не плащаш ли сметки, или работиш за да пълниш джобовете на ЧЕЗ и Топлофикация, за да могат да си купуват джакузита макузита, кибапчета мибабчета ... ?



Яко си изтрещяла, честно.

Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: Xюppeм]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.02.13 21:19



Абе, теле-Патко !
Не бъркай национализация с пазарна икономика. Това са елементарни понятия, моме ! Които всеки парапитек знае. Ти явно и от тез не си обаче. Ще ти унагледя пак, щото твърде взе да се излагаш, пък после, ако искаш целувай ръка за уроците. Хем простичко щи обясня, като за тебе: колко мобилни оператора имаш в момента ?! И всеки се надпреварва да ти предложи, как да говориш по-евтино, за да си им потребител. Що е то ?! Национализация, монопол или генетичен тутманик ?!







Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: pravil_nick]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 21:21





Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: roshava]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.02.13 21:22



ДУсловно ли да каже или ..?!







Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: roshava]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано11.02.13 21:23



От кое се стресираш толкова бе Рошло?! От истината ли?
Как да се нарека спокойно българка без да повърна от отвращение?!
Сами се наричате кучки, говеда, копелета, педерасти и още подобни, а после ревете, че аз ви го пиша. Ми, нали сами си го казвате?! Нали мъжете наричат жените курви, а жените наричат мъжете свине?! Или ще отречеш размислите и страстите на повече от половината български народ?!

А сега отричаш и крадливия ни нрав ли?! Ще отречеш, че се крадат съседи ли ?!

Не ти, не вие трябва да сте в шок от моите писания, а аз от вашите ценности.

Ако на някой все пак му е направило впечатление, може би е забелязал, че ту се пиша българка, ту се пиша, че не съм в кюпа. А това, драги ми съклубари, е защото от срам и възмущение не знам как да определя своята принадлежност. По народност съм българка, но по нрави нямам нищо общо с вас.



Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: pravil_nick]  
Автор Xюppeм (теле-патка)
Публикувано11.02.13 21:25




Не, няма да се нервирам на простотията ви. Това, че сте некомпетентни ви прави цел на моето съжаление.

От сега нататък само ще ви се смея, защото с простотията е упорито нещо с което нормалния човек не може да се бори.



Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: pravil_nick]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 21:25



Стискам палци и на краката, да каже поне едно "Шегувам се!".



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: Xюppeм]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 21:27



Ти си на светлинни години от истината, момиче. Нямам какво да коментирам с теб, то е просто излишно, теле-патке.



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.

Тема Re: Плащате ли си сметките за ток?нови [re: Xюppeм]  
Автор roshava (нереална)
Публикувано11.02.13 21:29



Ти верно го мислиш!



Има три гледни точки ... моята, твоята и правилната.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.