Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Наопаки.нови  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано08.02.13 17:57



Все по-често ме хваща ентусиазмът да правя точно това, което не ми е по план. Значи ако днес трябва да изпълня план А, ми идва музата за план Б, с усещането, че ще стане не супер, а мега-ултра, щото с мерак. Но вече движа по план А и план Б не може. Утре обратно - ако съм предвидила едно и свърша малка част от другото, ми се отваря вдъхновение за още, но пък трябва да задействам едно-то. Сякаш нещо ме яде нарочно да правя обратното на което трябва. Един ден, два, три, а напоследък - цял период. Малко е изтощително. Даже от невъзможност да свърша това, за което имам желание, се отказвам да свърша и другите неща, които всъщност не са ми проблем, но ей така, от някакъв яд, не искам. Свободата да избирам ли ме сбърка нещо, не знам. Но констатирам, че като си наумя нещо днес, утре вече ми се иска да е друго. Сама си правя стачки. Сигурно щото няма кой друг да ми ги прави!

Случвало ли ви се е, ама честно? Като ония раци, дето ходят ни напред, ни назад, ми настрани.

- - - -


Тема Може би ...нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано08.02.13 18:00



проява на циклофрения?Еуфория,депресия се редуват и така до безкрай.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Може би ...нови [re: Дokи]  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано08.02.13 18:03



Е браво!

Вярно, че си имам периоди, а другите хора нямат ли? Че чак с диагнози да си говорим?

- - - -


Тема Re: Може би ...нови [re: Дokи]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано08.02.13 18:10



Е хубава работа, жената сложи дъската, нареди фигурите, направи кафе и седна да играем и ти к'во - матира я с един ход само.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Наопаки.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор пТичка ()
Публикувано08.02.13 19:05




ами ако си Рак, нищо чудно,
ама ти май беше някоя друга зодийка...
да не би пък Луната да е в Рак, знам ли...


че и аз съм нещо наопаки...



Тема Re: Наопаки.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано08.02.13 19:15



Аз съм все така....намисля едно, върша друго, пък се сетя за трето...





Тема Re: Наопаки.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано08.02.13 19:16



Аз не, но живея с човек, който е така. Може да е страхотно качество, но със сигурност може и да и пречи. Както се казва- не може и ... докрая и душата в Рая.





Тема Re: Може би ...нови [re: Hoй]  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано08.02.13 23:30



Нали?! Джасна ми един прав десен и край!



- - - -


Тема Re: Наопаки.нови [re: пТичка]  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано08.02.13 23:31



Луната ми е в рак, та и на трон. Каквото и да значи това.

Запомних от приятелка, не че разбирам. Интересно как пък точно такова ти хрумна. Във всеки случай ми олекна, уредих се, луната е виновна.

- - - -


Тема Re: Наопаки.нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор БeзcъницaМодератор (в затъмнение)
Публикувано08.02.13 23:34



А аз обикновено си следвам намисленото и върша каквото трябва, въпросът е, че напоследък ме прихваща да не искам...

- - - -




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.