Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: вoлнa птицa]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано07.02.13 22:33



О, от адмирации няма нужда, въпреки че е супер готино да го чуе човек.

. Но, наистина, не беше лесно в много моменти, а и занапред няма а е, но важното е че правим каквото ни харесва и то в България.



Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: jojo-mojo]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано07.02.13 22:35



Ще, една от основните ни идеи е да развиваме цял сектор в услугите. Бая амбициозна идея, та "хляб" за споделяне- бол

.



Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: bipet]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано07.02.13 22:58



Има и друга опция освен "малко стягаш" и "самозаблуждаваш", а тя е- не ме познаваш и може би наистина е точно така както го написах.



Ти в коя сфера си, ако не е тайна разбира се?

Защото мъките, мизериите и т.н. са на съвсем лична основа. Но като ги махнеш тях (въпреки че са много тежки) и оставиш дреболиите, мислиш ли, че е лесно прехвърлянето в държава, която сме напуснали съответно на 14г и на 18г и сме прекарали по-голята част от осъзнатия си живот на друго място? Нито е лесно да си продадеш къщата, да уредиш десетки документи, постоянно слушайки всички, които те убеждават, че вършиш ужасна грешка връщайки се в някаква, ще рече човек според описанията, клоака едва ли не.

Та такива ми ти работи



Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: шyндa]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано07.02.13 23:02



Аз не се хваля, а се радвам.

Всичко, което си написал е извън идеята на написаното от мен, а то е мотивацията на човек, когато гради нещо собтсвено, по свой си начин, споделяйки този момент от живота си с най-близкия човек.



Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: acroo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано07.02.13 23:07



... да усещането ми е познато (имам предвид за начинанието... слава богу с мизерията и драмите не съм се сблъскал още.. или поне не в грандиозни мащаби)
Успех в бизнеса (може да споделиш какъв е... ако искаш)... Иначе за обучението не се притеснявай... както сама си написала в ерата на интернет има информация за почти всичко, както и специализирани форуми (ако си на ти с английския практически няма нещо, което да го няма)
Успех... и да знаеш че от личен опит мога да кажа че собственият бизнес е хубаво нещо... Не си роб на някой... роб си на самия себе си... просто бизнеса така те подчинява... ама поне може да има защо :)...
Успех...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема п.с.нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано07.02.13 23:09



...след като три пъти ти пожелах успех по-горе... само да добавя...
- Не се отказвай дори, когато всичко изглежда загубено..... обикновено оцеляват упоритите..



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: юpaтa]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано07.02.13 23:13



Мерси, хъс да има, останалото е само въпрос на време и работа, нали така





Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: Apxaнгeл]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано07.02.13 23:20



Благодаря, особено за послеписа.

За обучението е добре, че все пак имам информатично образование, а и сама съм се научила на много неща в професията. Но тя е толкова обширна, че буквално всяка специализация си е отделна професия.

Аз съм предимно в мрежите, а сега ще ми се наложи да си развия знанията в програмирането, особено на уеб апликации, в базите-данни. Но наистина информация онлайн има предостатъчно, а и наистина има кой да ме насочва в ученето и да ми предаде невероятния си опит.

С такъв кеф прекарах цялата нощ четейки и учейки, че думи нямам.

.

А ти с какво си се захващал, ако не е тайна, за да ти е познато чувството? Всеки споделен опит ми е от полза.



Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: acroo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано07.02.13 23:36



... ами от 20 години работя изцяло за себе си като съм се хванал с няколко дейности в съвсем различни сектори, като мога да се похваля, че почти няма дейност, с която да съм се захванал и да не я развивам и досега. Да не съм постигнал всичко, което съм искал... но има време. Не съм станал най-добрия в браншовете в които съм, но се опитвам да се меря с тях. Не съм забогатял, но не ме притесняват сметките и глезотиите. Напредвам бавно, но не дължа пари на хора или кредитни институции (тоест гледам да не карам на сигурно... със собствени средства на принципа - събирам пари, купувам машина... развивам едно място и след като заработи се оглеждам за второ). Не бавя заплати и осигуровки на персонала и не дължа дори стотинка за данъци. Не уволнявам хора поради липса на работа или на пари... а и те не напускат...
С две думи спя спокойно, но съм много уморен... и да ти кажа вече свикнах с умората... Надявам се само след време да не се окаже, че съм бил лош баща... но се старая да не съм...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Първото ми споделяне тукнови [re: Apxaнгeл]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано08.02.13 00:04



Страхотно, евала!!

Точно така смятаме да се развиваме и ние, много добре си го описал, но искрено ти се възхищавам, че си успял да го направиш. Дано и ние успеем. Преди година нямахме никаква мотивация да работим, а сега не можем да се спрем, дано имаме нужния опит и знания да се справим по този начин. Наистина нещата не са просто да се направят пари или да се тъпа човек в гърдите колко е успял, а важното е какво се гради.

А и друго... Ако дотук обещаните проекти се подпишат, до месец-два ще се наложи да наемем човек и там е частта, която мен лично ме кара да се вълнувам особено много. Да е добър менаджър човек, да осигури подходящи и интересни условия на някой друг, си е много сериозна работа.

Аз обичам да уча другите, да намирам правилните думи, да ги заразявам с емоцията си докато ги обучавам. Ако имам този късмет, да обуча някой, ще съм безкрайно щастлива.

А най-уникалното е споделянето с близките. Пожелавам ти някой ден да можеш да споделиш с детето си този труд и тези разбирания! Аз лично не мога да опиша какво щастие е да си хване човек кучето, да се държи за ръка с мъжа си и да обикаля центъра на София през нощта, говорейки за визията си за това какво трябва да е отношението към хората, към работата и т.н.

Не може да се сравни със ставането сутрин и отиването на работа в нечия чужда компания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.